Subway Surfers Oyunu indir

Subway Surfers Oyunu indir

Subway Surfers oyunu iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda çalışan ücretsiz bir oyundur. Renkli grafikleri ile dikkat çeken oyunun Türkçe ismi metro sörfçüsü, oyunda tren hatları üzerinde koşup peşinizden gelen güvenlik görevlisinden kaçıyorsunuz. Temple Run oyunun bir benzeridir. Subway Surfers oyununda yapmanız gereken görevler bulunuyor. Oldukça eğlenceli bir oyun olan Subway Surfers’ın detayları şu şekilde…

Subway Surfers macera oyunu görevliden kaçarken altınları toplamalısınız. Altın topladıkça puanlarınız artacaktır. Dokunmatik ekranınız üzerinde sağ ve sol yaparak yön değiştirebilir yukarı ve aşağı yaparak da karşınıza çıkan engelleri aşabilirsiniz.

Renkli ve canlı HD grafikler bulunan oyunda mümkün olduğu kadar çabuk hareket etmelisiniz. Oyunda koşu boyunca karşınıza çıkan engellerden kurtulmaya çalışıyorsunuz ve herhangi bir yere toslamamaya çalışıyorsunuz. Oyunun bir diğer güzelliği ise sürekli güncelleniyor olmasıdır. Böylece oyundan hiç sıkılmıyorsunuz. Oyunda topladığınız altınlar sayesinde yeni özellikler kazanabilirsiniz.

Subway Surfers oyunu başlangıç seviyesinde x1 ile başlıyor. Bu da zamanla bu özelliğinin artması ve yeni ayrıcalıkları da beraberinde getirmesini sağlıyor. Yani oyun oynadıkça çok daha zevkli hale geliyor. Dikkat edin oyun bağımlılık yapıyor, sürekli güncelleniyor olması ise yeni özellikler ve bölümler oyunla devamlı meşgul olmanızı sağlıyor.

Android için Subway Surfers İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kiloo.subwaysurf

iOS için Subway Surfers İndir

https://itunes.apple.com/us/app/subway-surfers/id512939461?mt=8

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.