Telefondaki Kısa Mesajlar Nasıl Yedeklenir

Telefondaki Kısa Mesajlar Nasıl Yedeklenir

Telefondaki SMS’leri yedekleme, telefondaki kısa mesajları bilgisayara aktarma, iphone Android cep telefonlarındaki mesajların yedeklerini nasıl alabilirim. Kısa mesajlar genellikle yalnızca akıllı telefonunuzda yer alır ve potansiyel bir problemde mesajlarınızı kaybedersiniz. Aşağıdaki yntemleri uygulayarak cihazlarınızdaki smslerin kaybolmasını önleyebilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman verilerinize ulaşma imkanınız olur.

Android

Eğer Android işletim sistemli bir akıllı telefonunuz varsa SMS Backup+ adlı harika uygulamayı kullanabilirsiniz, Uygulama kısa mesajları Gmail’e yedekleme imkanı sağlıyor. Kullanımı oldukça kolay, aşamaları takip etmeniz yeterli olacaktır. Yedeklenen kısa mesajlarınıza Gmail’deki yeni SMS etiketli iletilerden ulaşabilirsiniz. Detaylı kullanım ve bilgi için Android Mesajlar Nasıl Yedeklenir

SMS Backup +
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zegoggles.smssync

iPhone SMS Yedek Alma

iTunes Apple ürünlerini bilgisayar üzerinden kullanabilmek için üretilmiş bir yazılımdır. iPhone cep telefonunuzun SMS, MMS ve iMessages dahil olmak üzere yazışmalarınızı yedekleyebilirsiniz. iTunes’da iPhone’ununuz bağlı iken en sol sütunda Devices sekmesi altında iPhone’unuzu görebilirsiniz . Sağ tıklayıp “Backup” seçerek tüm kişisel veri ve ayarlarınızın yedeklenmesini sağlayabilirsiniz. İsterseniz SMS Daha sonra yeni iPhone’u bağlayıp aynı yerden sağ tıklayarak “Restore from Backup” seçiniz ve eski iPhone’da ki bilgileriniz yenisine aktarılacaktır.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir