Ücretsiz Seyahat Uygulaması

Ücretsiz Seyahat Uygulaması

iOS ve Android işletim sistemleri için geliştirilen uygulama ile yakınlarınızda bulunan mekanları listeleyebiliyorsunuz. Böylece kendinize en yakın olan mekânı bulabiliyorsunuz. Gezmeyi seven biriyseniz bu uygulama telefonunuzda yada tabletiniz de mutlaka olması gerekir. World Around Me ile etrafınızdaki yerleri bir radar ekranı üzerinde görebilir, kameranız sayesinde aradığınız yere sanal gerçeklik destekli görüntü ile ulaşabilirsiniz. Konum bilgisi sayesinde etrafınızdaki yerleri keşfedebilmek için kameranız açıkken telefonunuz ile etrafı taramanız yeterli.

World Around Me Uygulamasının Özellikleri

World Around Me adlı ücretsiz uygulaması farklı şehir ve ülkeleri gezmeyi sevenler için geliştirilen son derece yararlı ve ücretsiz İOS ve Android seyahat uygulamasıdır. Tablet ve PC’lerinize yükleyebilirsiniz. Yakın çevrenizde neler olduğunu birer birer gösteren ve öğrenmenizi sağlayan uygulama sayesinde pek çok yeni şey keşfedebiliyorsunuz. Örneğin yeni bir ülkeye yada şehre gittiniz ve kaldığınız bölgede nerede ne var bilmiyorsunuz. Uygulama yardımıyla yakın çevrenizdeki Yemek yeme mekanları, eğlence mekanları, restoranlar, sinema salonları, müzeler, parklar, benzin istasyonları, oteller, hastahaneler, AVM’ler, tren garları, kütüphaneler ve daha bir çok mekanı bulabilirsiniz.

World Around Me Nasıl kullanılır

İlk olarak sizinle aşağıda paylaştığımız link yardımıyla uygulamayı cihazınıza yükleyiniz. Uygulamanın çevrenizdeki mekanları gösterebilmesi için konumunuzu bilmesi gerekiyor. Telefonunuzun konum bilgisini açı daha sonra uygulamayı çalıştırın. Uygulamanın ana ekranından aradığınız yerin kategorisini seçiyorsunuz. Üst kısımdan arama yaparak daha hızlı olabilirsiniz. Telefonu göz hizasında getirip dik bir şekilde tutup etrafa bakın, mekanlar ekstra açılır bir sayfada uzaklığa göre sıralanacaktır. Sol üst köşede uyarı ikonu göreceksiniz. Uygulama sizi yönlendirecektir.

World Around Me İndirme Linki
http://worldaroundmeapp.com

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.