seo dersleri

Vodafone Blade V Fiyatı

Vodafone Blade V Fiyatı

Dünya devi Türkiye’de yerli bir ortak Vestel ile birleşerek akıllı cep telefonu üretmeye karar verirdiler. adını verdikleri bu akıllı cep telefonu piyasayı alt üst etmeye geliyor. Şirketin ana amacı ucuz ve kullanışlı bir cep telefonu üretmek olacak. Performansı ucuz ürünlerle birleştirmeyi hedefleyen böylece akıllı cep telefonu piyasasında söz sahibi olacak. Cihazın ZTE’nin Blade serisinden esinlendiği söyleniyor. Ancak henüz resmi bir açıklama yok cihaz hakkında bilgiler şimdilik şöyle…

Satış Fiyatı

Vodafone markalı akıllı cep telefonları Türkiye’de Vestel tarafından üretilecek. Piyasaya çıkacak olan bu cihaz Turkcell’in daha önce piyasaya sunduğu yerli ürünlere rakip olacağa benziyor. Vodafone da bu alanda kendi markasıyla pazardaki rekabette yer alacak. Ülkemizde akıllı cep telefonu kullanıcılarının giderek artması bu pazarı daha cazibeli hale getiriyor. Cihazın satış fiyatı 200 TL civarında olacak ve böylece pek çok kişiye ulaşabilecek.

Vodafoen Türkiye

Vodafone ülkemizde toplam abone sayısını sürekli olarak artırmakta ve toplam gelir pazar payında %30,6’ya kadar ulaştı. Vodafone Türkiye, yeni yatırımlarıyla birlikte yeni marka kimliğini de açıkladı. Türkiye’yi mobil iletişim ve dijitalleşmede dünya ligine çıkarmak için güçlü yatırım programını hayata geçiren şirket, “Dijital Dönüşüm Hareketi” olarak adlandırdığı bu yeni dönemde Türkiye’nin lider mobil iletişim şirketi olmayı hedefliyor.

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner