seo dersleri

Whatsapp Profil Resmi Nasıl Alınır

Whatsapp Profil Resmi Nasıl Alınır

’ta karşı tarafın profil remi nasıl alınır? mesajlaşma uygulamasında kişilerin profil fotoğraflarını görüntüleyebiliyor fakat kaydedemiyorsunuz. Bunun için uygulamayı yüklediğiniz konumda Profile Pictures adlı klasörde listenizdeki kişilerin profil fotoğrafları tutulur. uygulamasında görüntülediğiniz her profil fotoğrafı otomatik olarak kayıt altına alınır. Bu fotoğrafı galerinize aktarmak için yapmanız gerekenler ise şu şekilde…

Whatsapp Karşı Tarafın Resmini Kaydetme

Whatsapp Messenger uygulamasının yüklü olduğu klasöre ulaşmak için Dosyalarım uygulamasını kullanabilirsiniz. Eğer sisteminizde yüklü değilse File Manager (Explorer) veya My Files uygulamalarından birini kullanabilirsiniz. Daha sonra Stroge/sdcard/Whatsapp/Profile Pictures/ klasörüne gidiyorsunuz. Burada görüntülediğiniz profil resimlerini görebilirsiniz. Doha sonra üzerine gelerek istediğinizi konuma bir kopya alabilirsiniz.

"Whatsapp Profil Resmi Nasıl Alınır" Başlıklı Konu İçin 1 Yorum Yapıldı.

  1. Mustafa.. dedi ki:

    Bu yol son guncellemerden sonra artik kapali.
    Orada dediginiz klasor mevcuttu. Fotolar tlf no ile isimlendirilerek kaydediliyordu artik bu klasorde media ve data var. Datanin ici encrypt sifreli data klasoru.
    Media olanda da profil foto yazsa bile ici bos.

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner