Windows Phone Fotoğrafları Nasıl Şifrelenir

Windows Phone Fotoğrafları Nasıl Şifrelenir

Artık günümüzde akıllı cep telefonları yüksek çözünürlüklü ve yüksek kalitede fotoğraflar çekebilen kameralara sahip. Bu nedenle birçok kullanıcı kompakt fotoğraf makinelerini neredeyse kullanmayı bıraktı, fotoğraflar akıllı telefonla çekiliyor ve sosyal ağlarda kolaylıkla paylaşılabiliyor. Elbette bazı kullanıcılar akıllı telefonlarında depoladıkları fotoğrafların güvende olmasını istiyor. Fotoğrafların güvenliğini sağlayan ve bunlara başkalarının erişmesini engelleyen çeşitli uygulamalar mevcut. Windows Phone 8 işletim sistemli akıllı telefonunuzda fotoğraflarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Windows Phone 8’de fotoğrafları şifrelemek için kullanabileceğiniz uygulamaları sizlere tanıttık.

Lock and Hide Uygulaması

Lock and Hide uygulaması ile fotoğraf albüm arayüzüne parola koruması ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede fotoğraflarınızın başkaları tarafından görülebilmesini engelleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı korumak için dilediğiniz parolayı kullanma imkanı var. Uygulama arayüzünde doğrudan fotoğraf çekme ve çektiğiniz fotoğrafı koruma altına alma seçeneğine yer veriliyor.

Lock and Hide İndirme Linki
http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/lock-hide/b74e1e88-4113-41ee-9739-ff69b33c3b66

Private Lite Uygulaması

Private Lite uygulaması ile Windows Phone 8’de fotoğraf, video, web tarayıcı, imaj editörü, imaj indirici ve birçok aracı koruma altına alabilirsiniz. Uygulama fotoğraf, video ve diğer içeriklerinizi koruyabilmek için desen tabanlı kilitleme metodundan faydalanıyor.

Private Lite İndirme Linki
http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/private-lite/82197f08-726f-44c7-933c-faab0ffad32f

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.