Youtube MP3 Dönüştürücü apk İndir

Youtube MP3 Dönüştürücü apk İndir

videosunu MP3 olarak keydetme, Android cihaza Youtube’den MP3 indirme uygulması. Telif hakları nedeniyle Google Play üzerinden uygulama indirip YouTube üzerinden indirme yapma yasaklanmıştır. Google Politikası sebebiyle bu uygulamlar kaldırılmış ve yenilerine izin verilmemektedir. Bu nedenle Google Playde indirme yaptığını idda eden yazılımların çoğu sahtedir. Kullanıcıları aldatmaya yönelik olan bu uygulamalardan uzak durunuz. Şimdi size bu işlemi gerçekleştirebilen ikitane uygulamadan bahsedeceğiz.

Tubemate ve SnapTube adlı iki uygulama ile Youtube videolarını Mp3 olarak indirebileceksiniz. Youtube ve diğer video siteleri üzerinden telefonunuza, tabletinize video ve mp3 indirebilirsiniz. Tubemate ve SnapTube Müzik İndirme uygulaması Android cihazlarınıza olarak indirip uygulamayı yükleyebilirsiniz.

TubeMate nedir? Ne işe yarar?

TubeMate adlı Android uygulaması cihazınız ile video ve mp3 türünde ses dosyalarını indirmek için kullanabileceğiniz bir download (indirme) uygulamasıdır. Özellikle en çok kullanılan YouTube en başta olmak üzere Vimeo, DailyMotion gibi popüler web sitelerden içerik indirme imkanına sahipsiniz. Uygulama içerisinden indirme işlemi öncesinde videoları ön izleme yapma imkanında sahipsiniz.

TubeMate ile Viideodan MP3 Nasıl İndirilir

İlk olarak sizinle paylaştığımız link ile uygulamanın APK dosyasını indirin ve cihazınıza yükleyin. Sol üst bölümde yer alan TubeMate simgesine dokunarak video platformları arasında geçiş yapma imkanına sahipsiniz. Videonun üzerine dokunarak ön izleme yapabiliyorsunuz. Video ekranının üstündeki yeşil indirme simgesine dokunarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Eğer müzik değilde videonun kendisini indirmek istiyorsanız sonu MP4 uzantısı ile biten dosya türlerinden birini seçmeniz gerekiyor. Videodaki ses dosyasını yani şarkıyı veya müziği indirmek istiyorsanız en altta yer alan MP3 uzantılı dosya türünü seçmelisiniz. Dosya türünü seçtikten sonra yeşil indirme simgesine tıklamanız yeterlidir.

TubeMate YouTube Downloader İndirme Linki
http://www.apkmirror.com/apk/devian-studio/tubemate/

SnapTube Youtube Downloader: Ücretsiz Video ve Müzik İndirici

SnapTube Youtube Downloader HD internete bağlı olmasanız dahi herhangi bir Youtube videosunu kolayca ve hızlıca indirmenizi sağlayan kullanışlı bşr Android uygulamasıdır. Uygulama ile isterseniz videoyu oynatabilir isterseniz direk cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulama videoyu indirmek istediğinizde size hangi kalitede indirmek istediğinizide seçme imkanı veriyor. Böylece cihazınızda gereksiz yere alan işgal etmemiş olur. Sadece ses dosyalarını indirme imkanınıda sahipsiniz. Bu seçenek özellikle bir albüm veya şarkıyı kaydetmek istediğinizde size kolaylık sağlıyor. Tüm indirme seçeneklerinin yanı sıra, SnapTube YouTube Downloader HD sayesinde YouTube uygulamasında olduğu gibi kanallarını yönetebiliyorsunuz.

SnapTube Youtube Downloader İndirme linki
https://www.apkmirror.com/apk/snaptube-2/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar