seo dersleri

Youtube Oynatma Listesini Düzenleme Uygulaması

Youtube Oynatma Listesini Düzenleme Uygulaması

veya işletim sistemli bir cihaza sahipseniz hesabınızda bulunan oynatma listelerinizi kolayca düzenlemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama yer alıyor. adlı bu uygulama Google Play Store’de yer almıyor. Bunun sebebi ise telif hakları nedeniyle yaşanan bazı sorunlardır. Bu nedenle dosyanın apk’sını indirip cihazınıza hemen yükleyebilrisiniz. iOS kullanıcıları Apple Sotre’den kolayca yükleyebilirler. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama ile video listenizi kolaylıkla düzenleyebileceğiniz gibi aynı zamanda uygulama üzerinde bulunan müzik çalar ile müzikleri dinleyebilir, dinlediğiniz şarkıların sözlerini bulabilir, uyku zamanınızı ayarlayarak uygulamanın otomatik olarak kapanmasını sağlayabilir ve kolaylıkla müzik listesi oluşturarak dinleyebilirsiniz.

iTube FREE APK Özellikleri

Ayrıca geçmişte izlediğiniz videolara erişim sağlayabileceğiniz uygulama ile oynatma listelerinizi Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabileceğiniz gibi E-Posta ve SMS yolu ile gönderim yapabilirsiniz. ve iPad cihazlarınızı kullanarak Youtube üzerinden kolaylıkla müzik dinleyebileceğiniz ve listelerinizi oluşturup yönetebileceğiniz bu uygulamayı denemekte fayda var.

Android iTube FREE APK Nasıl Yüklenir

Cihazınızda kurulum yapmadan önce Ayarlar -> Güvenlik -> Bilinmeyen Kaynaklar sekmesine giderek izin vermeniz gerekiyor. Daha sonra apk dosyasının bulunduğu klasöre ulaşıyorsunuz. Apk dosyasına tıkladığınızda uygulama size iki seçenek sunacaktır. “Doğrula ve yükle” veya “Paket Yükleyici” siz paket yükleyiciyi seçiyorsunuz ve yükleme işlemine geçiyorsunuz.
android-paket-yukleyici
iTube FREE İndirme Linki
http://itubeandroid.com

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner