seo dersleri

Blogger Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alırım

Blogger Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alırım

Blogger bir diğer adı ile blogspot hesabınıza giriş şifrenizi unutmanız halinde nasıl geri alabileceğinizi adım adım anlatacağız. blogger hesabınıza uzun süre giriş yapmamanız halinde veya şifrenizin kırılması zor olsun diye karmaşık bir şifre edinmeniz halinde unutmanız bir hayli kolay olacaktır. İşte bu tip bir durumda ne yapacağınızı bilmiyorsanız şimdi sizlere adım adım anlatacağız. Blogger şifrenizi geri almanız için;

Blogger şifrenizi geri almak için izleyeceğiniz iki farklı yol bulunmaktadır. Şifrenizi unutmanız ve blogspot alan adınızı unutmanız halinde izleyeceğiniz iki farklı yol bulunmaktadır.

Blogger Alan Adınızı Unuttuysanız

İlk iş http://www.blogger.com/forgot.g adresine tıklıyorsunuz ve açılan sayfada

Blogunuzun URL’si nedir?
Birden fazla blogunuz varsa, kayıt göndermekten en fazla zevk aldığınız blogu girin.

Şeklinde uyarı ekranını göreceksiniz buraya blogspot adresinizi yazıyorsunuz ve ya

Ya da e-posta adresiniz nedir?
Blogunuz Blog*Spot üzerinde barındırılmıyorsa, blogunuzun URL’sini hatırlayamıyor olabilir veya bir bloga sahip olmayabilirsiniz . Aşağıda e-posta adresinizi girin, hesap bilgilerinizi bulalım.

Bu kısmada kayıt olurken kullanmakta olduğunuz mail hesabınızı giriyorsunuz. Erişim sağladıktan sonra, blog adınızı hatırlamadığınız için kayıtlı e-postanızı yazmanız halinde blogger bu e-postaya kayıtlı blogları arayacak ve listeleyecektir. Size ait olan blogler listelendikten sonra;

Size http://********.blogspot.com/ adresindeki blogunuz için giriş talimatlarını içeren bir e-posta iletisi gönderdik. gmail.com hesabınıza e-posta gönderildi.

Bu sayfadan gönderilen e-posta size ulaşmadıysa, iletinizin yanlış bir klasöre gitmesi olasılığına karşı Spam klasörünüzü kontrol edebilirsiniz. Bu iletinin geri dönmesini engellemek için lütfen GELEN KUTUNUZUN dolu olmadığından emin olun.

Artık giriş bilgileriniz E-Posta hesabınızdan ulaşabilirsiniz

"Blogger Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alırım" Başlıklı Konu İçin 1 Yorum Yapıldı.

  1. sonkamelya5 dedi ki:

    blog şifremi unuttum yardım edinnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner