Facebook Sayfalarından Toplu Resim İndirme Yöntemi

Facebook Sayfalarından Toplu Resim İndirme Yöntemi

’taki arkadaşınızın albümü yada beğendiğiniz bir sayfanın paylaşmış olduğu tüm resimleri tek bir tıklama ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Piyasada bunun için pek çok yazılım bulunuyor ancak ’un aldığı güvenlik önlemleri nedeni ile artık hiçbiri çalışmıyor. Bizim anlatacağımız yöntem ise bir Google Chrome internet tarayıcısı eklentisidir. Bu makalede kendi albümlerinizi indirmeyi anlatmıyoruz. Kendi albümlerinizi indirmenize zaten izin veriyor. Burada asıl amaç başkasına ait albümü indirmek, bunun için kullanacağımız eklentinin ismi DownAlbum…

Google Chrome DownAlbum Eklentisi

Bu eklentiyi kullanmak oldukça basit. Tek yapmanız gereken ilgili albümü açıp tarayıcınızda yer alacak olan DownAlbum butonuna basmak, şimdi detaylara geçelim.

DownAlbum Eklentisi Nasıl Yüklenir

Google Chrome İnternet tarayıcınızı açın ve aşağıda sizinle paylaştığımız linki kopyala-yapıştır yapın. Eğer varsayılan tarayıcınız Google Chrome ise tıklamanız yeterlidir.

Google Chrome DownAlbum Eklentisi: https://chrome.google.com/webstore/detail/downalbum/cgjnhhjpfcdhbhlcmmjppicjmgfkppok

Karşınıza Google Chrome eklenti mağazasından DownAlbum penceresi çıkacaktır. Daha sonra CHROME’A EKLE butonuna tıklayınız.

DownAlbum Eklentisi Nasıl Kullanılır

Eklentiyi kullanmak oldukça kolay, indirmek istediğiniz albümü açın ve DownAlbum ikonuna tıklayın. Açılan menüden Normal butonuna tıklayınız.

Bundan sonrasını eklenti hallediyor. Tüm resimleri yeni açılacak olan sayfada göstermek için hızlıca bir yükleme yapıyor. Bu süreçte hiçbir şey yapmadan beklemeniz gerekiyor.

Yükleme bittikten sonra eklenti sizi zaten yeni bir sayfaya yönlendirecektir. Bu sayfa açıldığında CTRL + S tuşlarına aynı anda basın ve kaydetme yerini seçtikten sonra kaydet butonuna asın ve tüm resimleri bilgisayarınıza kaydetmiş olun.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...
  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir