Firefox 3

Firefox 3

Firefox 3 internet tarayıcıların içerisinde internet explorer’dan sonra en fazla kullanılan program. programın ayrıca bir özelligi ücretsiz olması ve geliştirilebilir özelliklere sahip olması. Programın türkçe olmasıda türk kullanıcıları açısından kullanılabilirligini arttırmakta.

Mozilla bugün çok tutulan ve takdir edilen ücretsiz açık kaynaklı tarayıcısı Firefox’un geniş çaplı güncellemesi olan Firefox 3’ü kullanıma sundu. Firefox 3 Dünya çapında binlerce geliştirici, güvenlik uzmanı, yerelleştirme ve destek topluluğu ile yazılım testlerine katılan kişinin üç yıldır süregelen çabalarının neticesi olarak üretildi.
Güvenlik alanındaki sorunların giderilmesinden dolayı tüm Firefox kullanıcılarının bu son sürüme terfi etmelerini tavsiye ediyoruz.

Resmi internet sayfasından indirebilirsiniz : Tıklayınız

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (2 Yorum)

  1. Mehmet Oguzalp dedi ki:

    Bana Google.com.tr/ ANA SAYFANIN ve Google Araç Çubugunun Çıktıgı Herhangibir En İyi Tarayıcılardan Birini Yükleyebilirsiniz İndirin siz yeterki Google anasayfa ve araç çubugum olsun.

  2. Mehmet Oguzalp dedi ki:

    Firefoksu begeniyorum fakat neden google Araç Çubugu Firefoks4 ten sonrakilerde çalışmıyor bunun çaresi varsa yapın Lütfen İnternet Exploler iyi oldugu halde devamlı baglantı kopuyor sayfa bulunamadı yazıyor anlıyamıyorum Ben Windows7 kullanıyorum Google Ana Satfamın ve Google Araç Çubugumun Kullanabilecegi hangi model olursa olsun bana yükleyin İmkan varsa Google Ana Sayfam ve Araç Çubugum Çıkacak ise EEn Son modelide yükleyebilirsiniz yyeterki anasayfa google olsun ve google araç çubugum çıksın Teşekkürler.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.