PageRank ve Alexa’da Nasıl Yükseltebilirim

PageRank ve Alexa’da Nasıl Yükseltebilirim

puanını artırmak ve sıralamasını yükseltmek her webmasterin isteği, Google’de üst sıralara çıkmak PageRank ve Alexa değerlerinizi yükseltmek için size aşağıdaki adımları uygulamanızı önermekteyiz. www.DijitalTeknoloji. sizlerle tecrübelerimizi paylaşacağız…


Google, Alexa sonuçlarını iyileştirmek için SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) yapmayı unutmayınız sitenize SEO yapmak için en uygu site kullandığınız altyapıya göre resmi web sitelerinden seo paketleri indirmeniz olacaktır.

Google Webmaster kullanarak, web sitenizi Google tarafından indexlenmesine yardımcı olarak daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

Google Webmaster Tools’da bulunan ilgili alanda SiteMap (Site Haritası) tanımlamasını yapmak. Böylece sitenize ulaşan botlara yardımcı olmuş olacaksınız.

Web sitenize ait RSS Linkleri belirlemek. Büyük ve dikkat çekici butonlar kullanın.

Sitenizi listlere kayd etmek, dikkat etmeniz PageRank değeri düşük olan sitelerle vermemeniz. En az 3 olmalı çünkü PageRank değeri düşük olursa bu size olumsuz olarak dönecektir. Google arama motoruna Site ekle yazmanız yeterli birçok toplist site karşınıza çıkacaktır.

Yorum ve Kullanıcı oylarını arttırmak için Web sitenizin içeriğini sık sık güncelleyin ve yayınlayacağınız konularda seçici olun.

Web sitenizi diğer sitelerden link verilmesini sağlamak ya da tanıdığınız bloglar ile link değişimi yapmak.

Web sitenizdeki yazılarınızda anlamlı etiketler kullanarak sitenizi arama motorlarınca bulunmasını kolaylaştırmak.

Sitenizin özgün bir içeriği olması hepsinden daha önemli olduğunu unutmayın yukarda anlatılanlar ile özgün bir içerik ile yapıldığı taktirde emeğinizin karşılığını alacağınızı unutmayınız.

Alexa sıralama sitesine buradan ulaşıp sitenizin sıralamasını öğrenebilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (2 Yorum)

  1. chat dedi ki:

    paylasımın ıcın cok tessekurler

  2. Ardahan Haberi dedi ki:

    Teşekürler Bilgiler Faydalı oldu

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar