Youtube için Kullanışlı Araç Önerileri

Youtube için Kullanışlı Araç Önerileri

Video içerikleri hazırlamak ve bu içerikleri ’nin belirlediği kurallara göre yayınlamak istiyorsanız sizin için işinizi kolaylaştıracak bazı online araçlar tavsiye edeceğiz. Gerek videonuzu hazırlarken kullanabileceğiniz animasyon araçları gerekse anında videonuzla ilgili anahtar kelimeler bulabileceğiniz araçlar ile en çok aranan kelimeleri süzerek izlenme oranınızı artırabilirsiniz. Bu yönlendirmelerle videolarınızı standartlarına uyacak şekilde düzenleyebilir, hedef kitlenize ulaşmayı kolay hale getirebilir ve marka değerinizi büyütebilirsiniz. için Ücretsiz online araçlar;

Youtube için Çevrimiçi Araçlar


Google Adwords Keyword Planner: İlk akla gelen anahtar kelime analizi araçlarından olan Keyword Planner Google arama motorunun bir hizmetidir. Aradığınız anahtar kelimeye benzer arama önerilerini listelerken, aynı zamanda bu anahtar kelimelerin aranma hacimlerini de görebilirsiniz. Videolarınızın içeriğine uygun kelimeleri Tags (Anahtar Kelime) olarak ekleyiniz.

ubersuggest.io: Bu web sitesine girdiğiniz kelime ile alfabedeki her harf için 10 tane kelime üretilir. Bu kelimeler doğrudan arama motoru Google’den çekilir. Örneğin siz araba kelimesini girdiğinizde sistem size araba araçları, araba al, araba amblemleri gibi kelimler üretilir.

Keywordtool.io: Anahtar Kelime Aracı olarak kullanabileceğiniz bu sitede Google, YouTube, Bing, Amazon, App Store gibi popüler Web sitelerine göre arama yapabiliyorsunuz. Çıkan sonuçları Arama hacmi, CPC (Tıklama Başına Maaliyet) ve Adwords Karşılaştırmasına göre sıralayabiliyorsunuz. Bu araç sayesinde anahtar kelime analizinizi genişletebilirsiniz.

Magisto: Prodüksiyon aşamasını bir nebze kolaylaştıran bir araçtır. Video düzenleme ve oluşturma uygulamasıdır. Dilediğiniz videoya müzik, efekt gibi içerikler ekleyerek klipler oluşturabilirsiniz. Android, iOS işletim sistemlerinin yanı sıra Web site üzerinden video hazırlayabiliyorsunuz.

PowToon: Powtoon animasyon oluşturmanızı sağlayan online bir sitemdir. Konuşma balonları, şekiller, resimler, karakterler ve daha aklınıza gelebilecek bir çok materyali kullanmanıza imkan veriyor. Ücretsiz online bir sistem olsa da, ücretli sürümü de bulunuyor. Ücretsiz versiyonunda sadece süre kısaltması uygulanmış, en fazla 5 dakika videolar hazırlayabiliyorsunuz.

GoAnimate: Online çalışan kaliteli bir animasyon video hazırlama sitedir. Herhangi bir programlama yada tasarım programı bilmenizi gerektirmeyen bu sistem sayesinde karakterler, sahne, ses efektleri ve müzik üzerinde değişiklikler yapabileceğiniz bir sisteme sahip.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • rqzn:puahhah millet buraya hesabımı açın yazmış 200 iq...
  • mustafa:işlemcinin hızı 3.1 ama 2.50 de sabit kalmış. csgo...
  • zz:ben bilgisiyardanım...
  • ali kaya:listedeki isimler etikette sonraki sayfalarda tekr...
  • Ebru:Merhaba bende ayni durumu yaşıyorum acabildinizmi ...
  • Bilmiyor:Alabildinizmi hesabınızı geri...
  • Salih:Ya abi ya sifremi giremiyorum böyle şey olmaz ama ...
  • m.ç.:İntel Atom N450 1.66 ghz işlemci 160 gb sata hdd ...
  • Ebrar:Aynen bende eba bile açılmıyor hata kodu geliyor y...