Sony Walkman A845 Fiyatı Ve Özellikleri

Sony Walkman A845 Fiyatı Ve Özellikleri

, 7.2 mm inceliğinde ve sadece 62 gr ağırlığındaki Video ve MP3 çalar 16GB kapasite Walkman A845, küçük boyutlu şık ve ince tasarımıyla boyutunun yanı sıra Walkman A845 oldukça kaliteli ses veriyor. Cihazın ön paneline büyük ve parlak 2.8 inç OLED ekranı var. Walkman A845 ‘scene scroll’ özelliği sayesinde küçük resimler hızlı bir şekilde bir dizi olarak görüntülenebiliyor. Seçenekli ses/görüntü çıkış kablosu (WMC-NWV10) ile Walkman® A845, televizyona bağlanabiliyor, video ve büyük görüntünün keyfi çıkarılabiliyor. Resimler kusursuz 30fps görüntü derecesinde televizyona SD formatında (720 x 480) aktarılabiliyor.

S-Master Dijital Amplifikatör teknolojisi zengin ve gerçeğe yakın ultra düşük distorsiyon ses özelliğini garanti ediyor. Stüdyo veya konser salonunda Sony özellikli hi-fi ve ev sineması ürünleri, S-Master dijital amplifikatör ile net, kusursuz sesi koruyarak sizi ortamın merkezine almayı başarıyor.

Sony’nin eşsiz Clear Audio teknolojileri dinamik, detay dolu sesleri dinlemek için artık daha fazla geliştirildi. Clear Bass, düşük uç frekansları bozulma olmaksızın son derece güçlü ve kontrollü sunarken, Clear Stereo sol ve sağ kanallar arasındaki sızıntıyı azaltıyor.

DSEE Teknolojisi, yüksek frekanslı bilgiyi akıcı ve ayrıntılı sunmaya yarıyor. Bu teknoloji sayesinde genellikle orijinal CD kalitesinde müzik dosyasının MP3 olarak sıkıştırıldığında kalite kaybetmesine son veriliyor.

İçerik aktarma (Content Transfer) yazılımı kullanılarak bilgisayarın medya dosyasından ya da iTunes 9.0’dan ‘sürükle ve bırak’ yöntemiyle müzik, video, fotoğraflar ve müzik listeleri son derece hızlı ve sorunsuz bir şekilde aktarılabiliyor. DRM WMA ve WMV dosyaları dâhil, birçok müzik video formatlarını da destekliyor.

Tek şarj ile 29 saate kadar kesintisiz müzik sunan Sony Walkman® A845 Video MP3 çalar 599 TL tavsiye edilen peşin fiyat ile raflarda yerini alıyor.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. mahmut dedi ki:

  sikerim

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • rqzn:puahhah millet buraya hesabımı açın yazmış 200 iq...
 • mustafa:işlemcinin hızı 3.1 ama 2.50 de sabit kalmış. csgo...
 • zz:ben bilgisiyardanım...
 • ali kaya:listedeki isimler etikette sonraki sayfalarda tekr...
 • Ebru:Merhaba bende ayni durumu yaşıyorum acabildinizmi ...
 • Bilmiyor:Alabildinizmi hesabınızı geri...
 • Salih:Ya abi ya sifremi giremiyorum böyle şey olmaz ama ...
 • m.ç.:İntel Atom N450 1.66 ghz işlemci 160 gb sata hdd ...
 • Ebrar:Aynen bende eba bile açılmıyor hata kodu geliyor y...