Windows Sistem Sorunlarını Düzeltme Programı

Windows Sistem Sorunlarını Düzeltme Programı

Bilgisayar sorunları nasıl düzeltilir, sistem sorunlarını çözmek için yazılım, PC sorunları çözen program. Windows işletim sistemi zamanla zarar görür ve bunun neticesinde bilgisayarınız açılması yavaşladığı gibi pek çok hata ile de karşı karşıya kalırsınız. Sistem hatalarını gidermek ve bilgisayarınızı hızlandırmak için tekrardan Windows kurulumu yapmanız gerekiyor. Ancak bu uzun bir uğraştır. Windows işletim sistemini tekrar kurmak ve kurlu olan programları tekrardan kurmak bir hayli vaktinizi alacaktır. İşte bu tip durumlarda kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Microsoft FixIt Tool adlı yazılım imdadınıza yetişiyor.

Microsoft FixIt Tool Programının Özellikleri

Sistem sorunları ile uğraşmanıza artık gerek yok çünkü Microsoft tarafından geliştirilen bilgisayar sorunları ile uğraşmamanız için ücretsiz ve yepyeni bir aracı kullanıma sundu. Windows işletim sistemi kullanıcıları için ücretsiz olarak indirime sunulan Microsoft FixIt Tool adlı yazılım içinden çıkamadığınız sorunları ortadan kaldıracak bir yazılımdır.

Microsoft FixIt Tool adlı bu yazılımın en önemli özelliği kritik güvenlik açıklarını giderebiliyor olmasıdır. Farklı kişiler tarafından geliştirilen 100′den fazla uygulamayı destekleyen bu yazılım sistem sorunlarına çare oluyor. Microsoft FixIt Tool güncelleme sonrası eski uygulamalarınız ile arasında oluşan uyum problemlerini halledebiliyor. Sisteminizdeki DLL sorunlarına da çözüm üreten Microsoft FixIt Tool programlarınızı stabilize ediyor.

Microsoft FixIt Tool İndir

http://go.microsoft.com/?linkid=9742148