3D Çizgi Film Yapma Uygulaması

3D Çizgi Film Yapma Uygulaması

Toontastic 3D uygulaması ile Android ve iOS işletim sistemli iPhone, iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ücretsiz çizgi film yapma uygulamasıdır. Toontastic 3D uygulaması ile kendi çizgi filmlerinizi çizebilir bu çizimleri canlandırabilir ve kendi anlatımınızı yapabilirsiniz. Tıpkı oyun oynamak gibi oldukça basit bir işlemdir. Uygulama kullanıcılara birçok arkaplan ve karakter sunar. Bunun yanı sıra kendi çizimlerinizi de ekleyebilirsiniz. Hatta fotoğrafınızı çekip animasyona kendinizi dahil edebilirsiniz. Çocuklar için geliştirilmiş ve kullanışı kolay ücretsiz bir uygulamadır.

Toontastic 3D Nasıl Kullanılır

Uygulamada şimdilik Türkçe dil desteği yok fakat kullanımı oldukça kolaydır. Toontastic 3D uygulamasını çalıştırın. Uygulama ekranında bulunan CREATE Cartoon yazısına dokunun.
Açılan Create ekranından New Cartoon yazısına dokunun. Daha sonra karşınıza gelen Story Arc ekranından Setup seçeneğine dokunduğunuzda açılan pencereden “Yeşil” simgeye dokunun. Açılan Settings ekranından bir arkaplan seçin ve ekranın sağ üst köşesinde bulunan simgeye dokunun. Karşınıza gelen Toys ekranından bir veya birden fazla karakter seçin ve ekranın sağ üst köşesinde bulunan simgeye dokunun. Açılan ekranın üst bölümünde bulunan Start butonuna dokunarak çizgi filminizi başlatın.

Toontastic 3D, dönme ve yürüme animasyonlarını otomatik olarak ekler. Animasyonlar ayarlandıktan sonra hareketler aşırı duygulanabilir veya bir ruh halinde ayarlanarak geliştirilebilir. Kullanılabilir ruh halleri kasvetli, gergin, fırtınalı ve meraklı. Bundan sonrası artık sizde, kurcaladıkça keşfedeceksiniz ve daha yaratıcı animasyonlar ortaya koyacaksınız.

Android için Toontastic 3D İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.toontastic

iOS için Toontastic 3D İndir
https://itunes.apple.com/app/apple-store/id1145104532&ct=homepage-website-footer