Android Cep Telefonları için Firefox Mobile

Android Cep Telefonları için Firefox Mobile

Giderek kullanıcı sayısını arttıran Firefox cep telefonu içinde Firefox Mobile üretti. Firefox Android 2.0 ve üstü işletim sistemleri için uyumlu olarak çalışıyor. Firefox Mobile 17 MB alan ve 512 MB RAM gerekmektedir. Firefox mobil sürümüne bakacak olursa, harika bir bar, adres ve arama alanları ile kombine edilmiş, kullanılabilirlik gerçekten üst düzeyde, tarayıcı hızında yapılan geliştirmeler gerçekten etkileyici. Firefox Mobile teknik açıdan, masaüstü versiyonunda olan Gecko 2.0 motorunu kullanacak, HTML5 desteği de kullanıcılarına sunacak

Firefox Mobile öne çıkan en önemli özellik ise masaüstü bilgisayarınızda kullandığınız Firefox ile telefonunuzda kullandığınız Firefox’un bulut işlem mantığında uyum içersinde çalışması olmuş. Bu sayede örneğin bir web sayfasını tek bir tıklama ile anında telefonunuzun ekranına gönderebiliyorsunuz.

Firefox Mobile, CSS animasyon desteği, geliştirilmiş JavaScript performansı ve daha az sistem kaynağı kullanımı gibi ayrıntıları ile ön plana çıkan tarayıcı, çok daha hızlı bir yapıya bürünmüş durumda. Yeni sürümün tüm bunlardan daha da önemli yeniliği ise gizlilik seçeneklerinde yer alıyor.

Firefox Mobile: İNDİR