Android için Nostalji Yılan Oyunu İndir

Android için Nostalji Yılan Oyunu İndir

Android işletim sistemli cep telefonuna sahipseniz ve yılların eskitemediği yılan oyununu cep telefonunuza yüklemek istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Yılan oyunun iki çeşidini sizlere sunacağız. İlk versiyonu akıllı cep telefonları çıkmadan önce telefonlarda yüklü olan versiyonudur. Diğeri ise son zamanların popüler yılan oyunlarından, Android işletim sistemine sahip cihazlara kolayca yükleyebileceğiniz bu oyunların Snake ’97 oyunun boyutu sadece 2,2M olup Android 2.0.1 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Doodle Snake oyunu ise 754kb boyutunda ve Android 1.5 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışmaktadır.

Android yılan oyununu oynamak ise oldukça kolay. cihazınızın yön tuşlarını kullanarak yılanı yönlendirebilirsiniz. Ekranınız dokunmatik ise yılanın yönlerine dokunarak yılanınızı yönlendirebilirsiniz. Çıkan noktaları yiyerek yılanınızı büyütebilirsiniz. Yeni rekorlar sizleri bekliyor.

Kült telefon oyunu, Uygulama ile zamanının meşhur oyununa, hem piksel piksel görüntüler hem de 90‘ların klasik telefon görünümü ve sesleriyle kavuşuyorsunuz. İster klasik seviye ister labirent şeklindeki bölümler ile yılanınızın yemek peşinde zig zag çizmesini sağlayabilirsiniz Seviyelere göre Nokia telefonlardan alışageldiğimiz bonus yiyeceklerle de karşılaşabilirsiniz. Hız (ve zorluk seviyesi) 12 farklı ayarda seçilebilir. Kişisel en yüksek skorlarınız telefon hafızasında depolanıyor.

Android Snake ’97 Oyunu İndir