Android için Para Yönetme Uygulaması

Android için Para Yönetme Uygulaması

Para Yönetimi uygulamasını Android işletim sistemli akıllı cep telefonu ve tablet PC’lerde ücretsiz olarak yükleyip kullanabilirsiniz. Kişisel hesap yönetimi için hazırlanmış kullanışlı bir uygulamadır. Cebinizdeki paranın nereye gittiğini merak ediyorsanız, özellikle hesabını bilmeyen kişilerin nereye ne kadar harcama yaptığını, ne zaman harcadığınıza kadar görüntüleyebilirsiniz. Para Yönetimi uygulaması ile bütçenizi ayarlayıp günlük olarak harcamalarınızı giriyorsunuz. Daha sonra ay sonunda finansal durumunuzu ve yaptığınız harcamalarınıza göz atarak totalde ne kadar harcadığınızı görebilirsiniz.

Para Yönetme Uygulaması Nasıl Kullanılır

İstatistik özelliği ile nereye ne kadar harcadığınızın yanı sıra, kategori olarak bütçenizi nerelerde kullandığınıza da göz atabilirsiniz.

– Veri girişleri, süper kolay ve basittir.
– Grafiksel harcama eğilimlerini görüntüleyebilirsiniz.
– Sadece veri girerek istatistikleri görüntüleyebilirsiniz.
– Arama ve hesap makinesi fonksiyonları.
– Gerektiğinde alt kategoriler ve ana kategorileri tanımlayabilirsiniz.
– Aynı anda tüm hesaplarınızı yönetebilirsiniz.
– Birden fazla para kullanabilirsiniz.
– Haftalık, aylık ve yıllık istatistikler.
– Bütçe planlama özellikleri.
– Ayın başlangıç tarihini değiştirme özelliği.

Bu güzel bütçe yönetim uygulaması Türkçe dil desteği sunmaktadır. Dönemsel, günlük, haftalık, aylık, toplam gibi kategorilere ayrılmış menülerden rahatlıkla bütçenizi kontrol edebilirsiniz. Çift taraflı defter tutma, bütçe yönetim fonksiyonu, Kredi Kartı / Bankamatik Kartı yönetim fonksiyonu, Şifre/Parola ile koruma, otomatik para transferi ve sık kullanılanlar işlevleri, giderleri makbuza göre sıralama, ödeme profilleri gibi özellikler sunuyor.

Android için Para Yönetimi İndirme linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.realbyteapps.moneymanagerfree