Android İçin Ücretsiz Koşu Oyunu

Android İçin Ücretsiz Koşu Oyunu

Popüler oyunlar arasında olan Rock Runner kaya koşucuları oyununu Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinize hemen ücretsiz olarak yükleyip oynamaya başlayabilirsiniz. Klasik koşu oyunlarına nazaran çok daha gelişmiş aksiyon ve macera dolu bir oyundur. Oyunda yer alan enerji dolu koşuculardan bir tanesinin kontrolü elimize alarak son sürat koşmaya başlayıp, zıplayıp, sallanıp, yuvarlanıp önümüze çıkan engellere takılmadan geçmeye çalışıyorsunuz. Kısaca heyecanın hiç durmadığı bu son derece enerji dolu oyunda ne gerekiyorsa onu yaparak ilerleyin.

Rock Runners – Kaya Koşucuları Oyunu

rock-runners-ekran-goruntusu
Muhteşem grafikleri ile göz dolduran bu oyundaki amacınız size verilen görevleri başarı ile yerine getirmek. Karşınıza çıkan engelleri takılmadan geçmeli ve etrafa saçılmış radyoaktif atıklara bulaşmadan bölümleri bitirmeniz gerekiyor. Kazandığınız puanları kullanarak ekstra özellikler ve farklı karakterler satın alarak oyunu daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Tamamlamamız gereken pek çok bölüm sizleri bekliyor. Oyunda koşarken bir yandan elmasları toplamalı bir yandan da ışınlanmanızı sağlayan kapıları stratejik olarak kullanmanız gerekiyor.

Oyun size ilk başlarda kolay gibi gelebilir. Fakat 140’tan fazla bölümün olduğu oyun giderek dahada zor hale geliyor. Oyunda kontrol ettiğimiz karakter ileri teknoloji ile donatılmış ve yeteneklerinizi kullanarak bölümleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Android Rock Runners İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chillingo.rockrunners.android.ajagplay