Android için Ücretsiz VPN Uygulamaları İndir

Android için Ücretsiz VPN Uygulamaları İndir

Android işletim sistemi ile yasaklı sitelere girebilmek için kullanıcıların en çok tercih ettiği yöntemlerden biride VPN uygulaması yüklemektir. Bu uygulama sayesinde kendinizi yurt dışında gibi gösterebilir ve engellenen sitelere kolayca giriş yapabilirsiniz. Son zamanlarda artan yasaklı siteler nedeni ile kullanıcılar bu tür uygulamalara yöneldiler. Ancak kullandığınız uygulamanın güvenirliği de oldukça önemli çünkü hesaplarınızı kaybedebilirsiniz. Özellikle internet bankacılığı kullanıyorsanız güvenlik sizin için ön planda olmalıdır. Sitelere en iyi ve hızlı girmenin yolu DNS değiştirmektir.  Ancak sitelere girebilmek için DNS’lerde engellendiği için kesin çözüm VPN kullanmaktır.

Ücretsiz VPN uygulamaları genellikle reklam içerir. Reklamsız kullanmak için satın almanızı isterler. Düşük hız, aylık bant genişliği gibi çeşitli kısıtlamalar uygulanır. Ancak yine de kullanışlıdır.

Android için Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN uygulaması en popüler VPN uygulamasıdır. Sunduğu imkanlar ve ücretsiz oluşu tercih edilmesindeki en büyük nedendir.  Wi-Fi etkin noktaları kullanırken kendinizi koruyabilirsiniz çünkü internet trafiğini şifrler. Kimliğinizi ve IP adresinizi korur. Böylece istenmeyen izlemeleri durdurur. Gizliliğiniz ihlal edilmeden iletişim ve paylaşım yapabilirsiniz. En önemlisi de uygulama herhangi kişisel bilgilerinizi kayıt altına alamaz

Hotspot Shield VPN İndirme Linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=hotspotshield.android.vpn

VPN One Click

VPN One Click uygulaması VPN sunucusuna bağlanarak gizliliğinizi sağlar. Bununla beraber resmi kurumlarda veya ofisinizde yasaklı olan Facebook, Twitter, Skype vs. gibi sosyal ağ sitelerinin ve VOIP uygulamalarındaki engellerden de kurtuluyorsunuz. Sanal Özel Ağ Sunucusuna bağlanarak Twitter, Facebook, Skype vb. gibi engellenen tüm hizmetlerin kilidini açar. Yani herkese açık olan IP adresiniz aslında gerçekte olandan farklı görünerek, başka bir ülkedeymiş gibi gezinebileceksiniz. Üstelik internet bağlantınız tamamen şifrelenecektir. Pek çok ülke seçeneği de sunması sizin için iyi bir alternatiftir.

VPN One Click İndirme Linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vpnoneclick.android