Android, iPhone için Ücretsiz Yabancı Dil Öğrenme

Android, iPhone için Ücretsiz Yabancı Dil Öğrenme

Android ve iOS işletim sistemli iPhone, iPad cihazlarınıza yükleyebileceğiniz Ücretsiz yabancı dil öğrenme uygulaması. Duolingo, yabancı dil öğrenmeyi eğlenceli hale getiren, keyifli bir eğitim aracıdır. Uygulama ile öğrenebileceğiniz yabancı diller arasında İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, İrlandaca, Hollandaca, Danca, İsveççe ve İngilizce öğrenebilirsiniz. Tamamen eğlenceli ve ücretsizdir. Herhangi bir paralı üyelik yada abonelik, rahatsız edici reklamlar barındırmıyor. Uzaktan en iyi dil öğrenme uygulamaları arasında yer alan Duolingo, size çeşitli dersler sunar. Dersleri uygulayıp tamamladıkça, puan kazanırsınız. Duolingo ile yapılmak istenen şey dil öğrenirken tıpkı bir bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi hissettirmek, bu sayede sıkıcı olmaktan kurtulmak ve devamlılık sağlanmış.

Duolingo ile Bedava İngilizce

Android işletim sistemli Telefon ve Tabletlerin yanı sıra iOS işletim sistemli iPhone, iPad cihazlarınızda sorunsuz şekilde yükleyip kullanabilirsiniz. Her güncellemede yeni içerikler eklenen uygulamada siz doğru cevaplar verdikçe kalp kazanmanızı, yanlış yanıtlarda ise kaybetmenizi sağlıyor ve her bölüm sonunda hangi kelimelere dair öğrenme gerçekleştirdiğinizi size belirtiyor. Sıkıcı ve uzun dil öğrenme uygulamalarından sıkılanlar, daha eğlenceli hale getirmek isteyenler mutlaka denemeliler.

Duolingo, yabancı dil öğrenmek isteyen kişilerin gittikleri kurslar ve aldıkları kitapların yanında sürekli olarak alıştırma yapmaları isteniyor. Fakat günlük hayatta eğer öğrenci değilseniz bu pekte mümkün görünmüyor. Bu nedenle yabancı dil öğreniminde akıllı telefon ve tabletler son yılların öne çıkan teknolojik cihazları arasında yer alıyor.

Duolingo İndirme Linki: https://tr.duolingo.com