Android ve iOS Avcılardan İntikam Al Oyunu

Android ve iOS Avcılardan İntikam Al Oyunu

Android ve iOS işletim sistemlerinde oynayabileceğiniz Crashing Season adlı ücretsiz oyununda bu sefer hayvanların yerine geçiyorsunuz ve avcılardan intikam alıyorsunuz. Avcılardan kaçmaya çalışan bir hayvanı canlandırıyorsunuz. Oyuna faklı bir bakış açısıyla başlıyorsunuz. Oyunda etrafa çarparak her yeri dağıtabilirsiniz, avcılar sizi vurmadan sizin avcıları avlamanız gerekiyor. 3D grafiklere sahip oyunda topladığınız jetonlarla değişik özellikler de satın alabiliyorsunuz. Oyunun kendine bağlayıcı özelliği var. Başladığınız zaman uzun süreler harcayabilirsiniz. Android ve iOS’lu telefon ve tabletlerinize kurabilirsiniz.

Crashing Season – Çarpışma Sezonu

Crashing Season oyununda hayvanların para mahzenini yok eden avcılardan intikam almanız gerekiyor. Oyunda hayvan katliamlarını önleyecek ve avcılardan intikam alacaksınız. Hayvanları korumalı ve avcıları yok edeceksiniz. 3D tasarıma sahip olan oyunda grafikleri iyi hazırlanmış, tilki, ayı, geyik, timsah, yaban domuzu gibi hayvanlarla size verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Aç gözlü avcılar hayvanların para mahzenlerini patlatıyor. Paralar hayvanlar tarafından korunduğu için avcılar hayvanlara saldırıyor. Oyunda seri, güçlü hayvanların yerine geçerek para ve elmasları toplamanız gerekiyor.

Crashing Season Oyunun Kendi Açıklaması

Crashing Season, görevinizin hayatta kalmak ve düşman sürülerini yenmek, cimri patronlarla savaşmak ve hedefleri tamamlamak olduğu, fizik kurallarına dayalı 3 boyutlu bir dünyada geçen, ödüllü ve aksiyon içerikli bir runner oyunudur. Kötü ruhlu avcılar ve patronları, dünya hakimiyetini ele geçirmek için hayvanların para mahzenini yok ettiler. Şimdi, destansı bir intikamın tam zamanı! Para ve elmaslarınızı geri toplayın ve yolunuza çıkan tüm düşmanları alt ederek hakimiyeti tekrar kazanın. CRASHING SEASON – Düşük çok stilli 3 boyutlu grafikler ve çizimler içeren, ödüllü ve dünyanın ilk kapalı alan runner oyunu!

Crashing Season’ı indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir, fakat oyun içindeki isteğe bağlı özellikleri satın alabilirsiniz. Öyle ya da böyle, dünya hakimiyeti mücadelelerinde hayvanlara yardım etmek için hazır olun!

Crashing Season Özellikleri:

★ Farklı seviyelerde düşman sürülerine karşı hayatta kalın ve onları yenin, cimri patronlarla savaşın ve görevleri tamamlayın
★ Her biri kendine özgü özelliklere sahip yeni çılgın hayvan karakterlerini açın!
★ Özellikleri, ekstra güçleri ve ufak yardımları açın, kullanın ve yükseltin
★ Harika aksesuarlar ile karakterlerinizi kişiselleştirin
★ Uluslararası yüksek skor sıralamalarında diğer oyunculara karşı yarışın
★ Ekstra ödüller kazanmak için multiplayer modunda diğer kullanıcılara meydan okuyun

Crashing Season İndirme Linki: http://crashingseason.com/#download