Android ve iOS için 3D Yapboz Bulmaca Oyunu

Android ve iOS için 3D Yapboz Bulmaca Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli iPhone, iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz yapboz oyunu 3 boyutlu sıra dışı bir bulmaca oyunudur. 12 seviyeli oyunda 96 tane zorlu bulmaca bulunuyor. Üç boyutlu piksellerden müthiş yaratıklar ve nesneler oluşturuyorsunuz. 3D olarak düşünerek nesneleri anlamlandırmayı öğreniyorsunuz. Kubiko adlı bu oyun pixel art olarak tasarlanmış puzzle bulmaca oyunudur. Oyunda küplerden oluşan çeşitli nesneleri sağa – sola, yukarı -aşağı hareket ettirerek anlamlı şekillere dönüştürmeniz gerekiyor. Bulmacayı çözerken yapacağınız hamle sayısına göre puan kazanıyorsunuz. Az hamle yüksek puandır. Bu nedenle oyuna başlamadan önce teşhisi koyabilmeniz gerekiyor.

Kubiko – 3 Boyutlu Yapboz Oyunu

Kubiko, zeka küpü mantığı ile yapılmış puzzle bulmaca oyunudur. Zeka küpü mantığı ile yapılmış olan oyunda tüm küpleri doğru yere getirerek resmi yada 3 boyutlu şekli doğru şekilde tamamlıyorsunuz. Belli figürlerin tamamlanması için çaba harcıyorsunuz. Hareket sayınız var ve belli sayıda hamlede kuş ya da başka canlıların şeklini ortaya çıkarmanız gerekiyor. Sizden beklenen şey teoride oldukça kolay olsa da neyi tamlamaya çalıştığınızı anlamak bile bir hayli zor olabiliyor.

Hareketli puzzle oyunu Blueprint 3D ve Numerity’nin yaratıcılarından yepyeni bir oyun! Kubiko’nun küplerle dolu dünyasına hoş geldiniz! 12 seviye paketindeki 96 zorlu puzzle oyunu ile etkileyici üç boyutlu yaratıklar ve şekiller oluşturarak 3 boyutlu düşünme yeteneğinizi geliştirin. Yaptıklarınızı arkadaşlarınızla paylaşın ve en önemlisi de doyasıya eğlenin!

– Yepyeni ve benzersiz oynama özellikleri.
– 12 farklı tema paketinde yer alan birbirinden etkileyici 96 seviye (daha fazla ücretsiz seviye çok yakında!)
– Canlı ve minimalistik tasarım.
– 3 boyutlu algılama ve konsantrasyon yeteneğinizi artırmanıza yardımcı.
– Bulut senkronizasyon.
– Başarılar ve yüksek skorlar.

Kubiko İndirme Linki: http://www.playkubiko.com