Android ve iOS için Acil Veteriner Bulma Uygulaması

Android ve iOS için Acil Veteriner Bulma Uygulaması

Android ve iOS işletim sistemli iPhone, iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz hayvanlar için acil yardım uygulamasıdır. Acil veteriner uygulaması ile bulunduğunuz konuma göre size en yakın veterineri yada hayvan barınağını kolayca bulmanızı sağlar. Uygulamanın en güzel yanı ise internet olmadan da çalışabilmesidir. Geniş bir veritabanına sahip. Size en yakın veterinerliği bulduktan sonra bulunduğunuz konuma göre rota çizebilirsiniz. Hatta kurum ile ilgili bilgi sahibi de olabilirsiniz. Uygulama hayvan severler ile veterinerleri buluşturmak için geliştirilmiş ücretsiz bir uygulamadır. Hayvan dostlarımız için her an veteriner ihtiyacı olabilir. Bazen o an panik halinde veteriner bulmak pek kolay değil, işte bu tür durumlarda devreye giriyor. Uygulamaya veteriner olarak ya da hayvan sever olarak giriş yapabilirsiniz.

VetMapp Nasıl Kullanılır

VetMapp ile veterinerlere ulaşabilirsiniz. Harita üzerinde 5 farklı renkte pin ile bilgiler verilmiştir.

Yeşil: Şu an açık veteriner klinikleri
Kırmızı: Şu an kapalı veteriner klinikleri
Turuncu: Şu an kapalı ama telefonla aradığınızda kliniğini açabilecek veteriner hekim
Gri: Bilgileri doğrulanmamış veteriner klinikleri
Mor: Belediye ibaresi ile gösterilen noktalar, ilçe belediyelerinin sokak hayvanlarımız için ücretsiz olarak faaliyet gösteren barınak, kısırlaştırma ve rehabilitasyon merkezleridir. Bazı belediyelerin acil ambulans servisi ve geceleri hizmet veren veteriner hekimleri mevcuttur.

Android ve iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir acil veteriner uygulamasıdır. VetMapp adlı bu uygulama hayvanları kurtarabilmek için bize pratik ve hızlı bir yol sunar. Günlük hayatta yakınlarımıza veya başka bir insana herhangi bir şey olduğunda ambulans çağırabiliyor ve onların hayatlarını kurtarabiliyoruz. Acil durumlarda da saniyeler bile büyük öneme sahip. Bu nedenle cihazınızda mutlaka yüklü olması gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

VetMapp İndirme linki
http://www.vetmapp.com/tr/