Android ve iOS için Gitar Akort Uygulaması

Android ve iOS için Gitar Akort Uygulaması

Android ve iOS işletim sistemli Telefon ve Tablet PC’lerinizde kullanabileceğiniz Gitar Tuner adlı ücretsiz uygulama ile gitar akort etmeyi öğrenebilirsiniz. Gitarınızı akort etmek için kullanabileceğiniz bu uygulama tasarımı ve profesyonelliğiyle ister acemi olun isterseniz profesyonel bu sayede işiniz kolaylaşıyor. Gitar akort edebilmek ve gitar pratiğinizi artırabilmek için bu uygulama işinize yarayacaktır. Uygulama sayesinde yeni akortlar yapmayı öğrenebilirsiniz. Oldukça kapsamlı, gelişmiş özelliklere sahip olan uygulama ile daha iyi gitar çalmayı öğreneceksiniz.

Guitar Tuner Uygulaması

Gitarlarınızı ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulama ile akort edin. Ücretsiz versiyonu olmasına rağmen oldukça kullanışlı olan uygulama sayesinde müzik kulağınızı geliştirerek daha iyi gitar çalmaya ve aynı zamanda seslerin tonlarını duymaya başlayabilirsiniz. Akort yaparken bu ayrıntı önemli, farkı uygulama sayesinde çok daha iyi göreceksiniz.

Guitar Tuner uygulamasının özellikleri arasında; Elektro ve akustik gitarlar için basit akort yapma işlemi, gelişmiş ses teknolojisi, yeni başlayanlar için kolay kullanıma sahip ideal bir uygulama, gitar akortlarını öğrenmenizi sağlayan oyunlar, profesyonel gitaristler tarafından hem profesyonel hem de yeni başlayan gitaristlere yönelik hazırlanmış olmasına, metronom ve akort kütüphanesi bulundurması yer alıyor.

iOS için Guitar Tuner Free İndirme Linki
https://itunes.apple.com/us/app/guitartuna-tuner-for-guitar/id527588389

Android için Guitar Tuner Free İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ovelin.guitartuna