Android ve iOS için Hastane Kurma ve Yönetme Oyunu

Android ve iOS için Hastane Kurma ve Yönetme Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli iPhone, iPad cihazlarınıza yükleyip oynayabileceğiniz My Hospital oyununda kendi hastanenizi kurup yönetebilirsiniz. Oyunda kendi tıp merkezinizi kuruyorsunuz. Tam teşekküllü hastane simülasyonunda olacaksınız. Oyundaki amacınız ise hastanenin en iyi doktoru olmaktır. Zaten isminden de belli olan oyunda hastane kurup yöneteceksiniz. Kendi hastanenizi inşa edip doktor ofisleri, teşhis odaları, tedavi merkezleri, laboratuvarlar kurabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen oyunda 80’den fazla hastalığa yer verilmiş. Hastalıklarla mücadelede şifalı bitkiler ve iksirler kullanabileceksiniz.

My Hospital Nasıl Oynanır


Hayalinizdeki hastaneyi kurabileceğiniz oyunda Hastanenizde görev yapacak personelden tutunda hastanenize gelen hastalara şifa verecek ilaçların yapımına kadar tüm işler size bakıyor. Facebook hesabınız ile oyuna giriş yaparsanız arkadaşlarınızın kurdukları hastanelere de göz atabilirsiniz. Oyunda hastanenizi sürekli olarak geliştirmeniz gerekiyor. Daha fazla hastalığı tedavi etmeniz gerekir. Böylece daha fazla para kazanabilirsiniz. Oyunda sürekli olarak hastanenizi geliştirerek yeni muayene odaları ve tedavi odaları yapmalısınız.

Bu oyun için dünyanın en sağlıklı oyunu diyebiliriz. Kendi tıbbi merkezinizi oluşturup, dizayn ettikten sonra hastaları iyileştirip para kazanıyorsunuz. Daha sonra hastanenizi büyütüp geliştirip daha çok kazanmaya başlayın. Doktor ofisleri, teşhis odaları, tedavi merkezleri ve laboratuvar kurup hastanenizi geliştireceksiniz. Böylece daha çok hastalığı iyileştirebileceksiniz. Bunların yanı sıra tedavi merkezinizin her bölümünü, hastalarınızın kendilerini evlerinde hissetmeleri için özelleştirmeler yapabilirsiniz. Seçebileceğiniz pek çok dekorasyon malzemesi bulunuyor.

Android için My Hospital İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cherrypickgames.myhospital

iOS için My Hospital İndirme Linki
https://itunes.apple.com/tr/app/my-hospital/id951697341