Android ve iOS için İnternet İşgalcileri Defans Oyunu

Android ve iOS için İnternet İşgalcileri Defans Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve Tablet PC’lerde oynayabileceğiniz Net Invaders adlı defans oyunu şimdiye kadar oynadığınız defans oyunlarından çok daha farklı bir yapıya sahip. Bu sefer koruduğunuz yer ne bir kale nede bir canlı, bu kez sistemdeki casusları yok ederek İnternet ağınızın güvenliğini sağlıyorsunuz. Yani ofisi koruyorsunuz. Cisco ağ teknolojileri üreten bir şirket, İntenret ve ağ sistemlerindeki başarıyı oyun dünyasına da taşımış olan Cisco oyunu ile aynı zamanda kendinizi geliştirebilirsiniz. Oyunda güvenlik ağınız işgal edilmeye çalışılıyor. Sizin göreviniz saldırıya uğrayan ağı Cisco güvenlik ürünlerini kullanarak ağın güvenliğini sağlamaktır.

Net Invaders Nasıl Oynanır


Eğer sizde bir bilişimciyseniz bu oyun sizin de çok hoşunuza gidecek, oyunda bir güvenlik uzmanısınız amacınız ağı güvende tutmaktır. Aslında bir tür güvenlik duvarları oluşturacaksınız. Anti-malware koruması, e-posta ve web güvenliği ürünleri gibi üç kilit alanda mücadele vereceksiniz. Cisco güvenlik teknoloji kullanımı ile Solcanlar, Virüsler, Truva atları ve Spyware gibi casus yazılımları yok ederek ofisinizi korumalısınız.

Bu oyunun temel amacı, güvenlik tehditlerine karşı savaşmayı eğlenceli hale getirmektir. Oyunda size yardımcı olan birde rehber bulunuyor. Zararlı yazılımlar veri merkezinize gelirken kılıkta değiştiriyorlar. Bu nedenle ilk önce bunları tespit etmelisiniz. Daha sonra sonrada yok eden makineleri kurmalısınız.

iOS için Net Invaders İndirme Linki
https://itunes.apple.com/tr/app/net-invaders/id917367648

Android için Net Invaders İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SecondImpactGames.CiscoTD