Android ve iOS için Kartel Kralları Aksiyon Oyunu

Android ve iOS için Kartel Kralları Aksiyon Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli iPhone, iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun olan Cartel Kings adlı aksiyon oyunu heyecanlı, sürükleyici bir oyundur. Bir gangster oyunu olan oyun Türkçe dil desteği sunuyor. Oyun meraklıları için çok da keyifli bir deneyim sunuyor. Atmosferi ve teması ile sizi bağımlısı yapmaya da oldukça müsait olduğunu baştan belirtelim. Oyuna hedefleri yüksek ama daha başlangıç seviyesinde yer alan bir gangster adayı olarak başlıyorsunuz. Emirleri babadan alıyorsunuz. Size görevler veriyor, tavsiyelerde bulunuyor ve adım adım örgüt içinde yükseliyorsunuz.

Cartel Kings – Kartel Kralları Nasıl Oynanır

iOS ve Android tablet ve akıllı cep telefonlarının üzerinde oynayabilen bir aksiyon oyunu olarak ön plana çıkıyor. Ücretsiz oyun olmasına nazaran oldukça kaliteli bir yapım olduğu için paralı oyunlarla kapışacak düzeyde eğlenceli bir oyun olmuş, oyunun güzel yanlarından biride diğer oyunculara karşı oynayabiliyor olmanızdır. Oyundaki temel amaç diğer oyunculara saldırarak eşyalarını çalmak ve kendi avantajınıza kullanmaktır. Oyun içinde sohbette açık, diğer oyuncularla iletişime geçebiliyorsunuz. Kontrolü elinizde olan karakterlerin özelliklerini ve hatta dış görünüşlerini dahi istediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz.

Cartel Kings Oyununun Özellikleri

– Savaş Koyu’nda diğer oyunculara saldırarak eşyalarını çal, onlardan daha çok hak ettiğinden hiç şüphemiz yok!

– Bir Kartel kur ve arkadaşlarınla ve diğer oyuncularla sohbet et, yardımlaş ve birlikte savaş. Onları ispiyonlama yeter…

– Gerçekten tehlikeli olan işler yap! Banka soy, zırhlı araçlara baskın düzenle ve sahiden korkunç patronlarla savaş! Hazır mısın?

– Övünemiyorsan en iyi olmanın manası yok. Kendini ve Kartelini liderlik panosunun en üstüne çıkar ve harika ödüller kazan!

– RPG, çılgın ağır silahlar ya da küçük ama güçlü nükleer tabanca gibi kendine ait kitle imha silahlarını topla…

– Arkadaşlarınla iyi geçin! İşbirliği görevlerinde birbirinize yardım ederek korkunç baskın patronlarını yenin, sonrasında eşyalarını çalın!

– Kolayca etkilenen arkadaşlarını ve aileni yüzlerce hazine öğesi kazanarak etkile, bahse girerim hepsini toplayamazsın!

– Yüzlerce havalı silah parçasından kendi silahlarını yap, zilyon tane farklı kombinasyon var!

– İstatistikleri herkes sever! Güçlerini kişiselleştirerek sana benzersiz güç ve yetenekler sunan havalı ganimet öğelerini topla.

– Ateş etmek sana göre değil mi? Çılgınlık Modunu etkinleştirmen yeterli, kirli işleri senin için halleder. Yapman gereken tek şey ganimetleri neye harcayacağına karar vermek.

– Kartel Krallarını istediğin gibi giydir! Kötü takım elbiseler, iğrenç saçlar, hatta iç çamaşırı ya da at kafasıyla! (yoksa bunu rüyamızda mı gördük? Hayır, görünüşe göre gerçek!)

– Haftalık yarışmalar, ücretsiz premium ödüller, günlük bonuslar ve her hafta gerçekleşen özel etkinliklerle bedavaya o kadar çok şey alacaksın ki, bizi soyduğundan şüpheleneceksin!

Android ve iOS için Cartel Kings İndirme Linki
http://cartelkingsgame.com