Android ve iOS için Kiloları Kaybet Uygulaması

Android ve iOS için Kiloları Kaybet Uygulaması

Android ve iOS işletim sistemli mobil ve tabletlerde kullanabileceğiniz Fitness uygulaması ile kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek ve organların yaşlanmasını önleyebilmek için tükettiğiniz gıdalara dikkat etmeli ve egzersiz yapmalısınız. İşte bu uygulama sayesinde tüm bunların takibini yapabilir, çeşitli öneriler alabilirsiniz. Popüler bir diyet ve egzersiz uygulaması olan Lose It, sizi kilo vermeniz konusunda ve spor yapmanız konusunda motive ediyor. Ayrıca uygulamada çeşitli yemek planlamaları, hedefler ve istatistikler bulunuyor. Bu uygulama sayesinde kilo vermeyi daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Lose It Uygulaması Nasıl Kullanılır

Telefonunuzun ve tabletinizinde yardımıyla sağlıklı bir yaşam sürmek isteyenler, formunu korumakta kararlı olanlar ya da kilo vermek isteyenlerin faydalanabileceği Lose It! uygulamasında tüketeceğiniz gıdaların kalori değerlerini takip ederek günlük almanız gereken kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Besinlerin karbonhidrat, yağ, protein, lif, şeker gibi değerlerini görebilirsiniz. Çeşitli egzersizler ile tükettiğiniz gıdalara da dikkat ederek diyetinizi destekleyebileceğiniz uygulama kendi kategorisinde en çok tercih edilen uygulamalar arasında bulunuyor. 7 milyonun üzerinde ürün ve egzersiz bulunan geniş veritabanı sayesinde hiçbir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Kendinize bir hedef belirleyip daha sonra bu hedefe ulaşmak için uğraşırken uygulama size adeta bir rehber niteliğinde yol gösteriyor. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan uygulamada yer alan özellikler ise şu şekilde sıralanabilir. Günlük kalori bütçesi hesaplama, yiyeceklerin kalori değerleri, yiyecek ve egzersiz önerileri, hangi egzersizlerle kaç kalori yakabileceğiniz öğrenme, alınan protein, yağ ve karbonhidrat gibi bileşenleri takip etme.

Lose It İndirme Linki
http://www.loseit.com/get/