Android ve iOS için Parçalanmış Gezegen Rol Yapma Oyunu

Android ve iOS için Parçalanmış Gezegen Rol Yapma Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarda sorunsuz çalışan ücretsiz rol yapma oyunu Shattered Planet’i sizlere sunuyoruz. Oyunda parçalanmış bir gezegende hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Keşif, savaş ve strateji temalarını seviyorsanız, bu oyun size göre. İndiğiniz gezegeni adım adım keşfederken, karşınıza çıkan hazineleri alıyor, askerlerinizi güçlendiriyor ve karşınıza çıkan düşman yaratıkları yok etmeye çalışıyorsunuz. Neredeyse sonsuz bir döngü içinde sürekli yeni sürprizler ve aksiyonlarla karşılaşıyorsunuz. Shattered Planet, Rol yapma kategorisinde yer alan tuzaklarla dolu ve ölüm ile her an burun buruna geldiğiniz bir oyundur.

Shattered Planet Oyunu


RPG, Rol yapma oyunu (Role Playing Game) oyuncuların oynadıkları karakterlerin rollerine bürünerek birleşik bir hikâye yarattıkları oyun türüdür. Shattered Planet oyununda da tam olarak bu yapılıyor. Oyuncuların er ya da geç ölmek zorunda olduğu ve farklı klonları kontrol ettiği gelecekte bir roguelike oyunudur. Neyse ki her seferinde birini kaybettiğinizde başka birini oluşturup kullanabilirsiniz. Düşman gezegenleri keşfetmenizi gerektiren hayatta kalma temalı bir rol yapma oyunudur. Bilimin son teknolojisi bir klon olarak atıldığınız gezegenlerde her defasında canınızı kaybediyorsunuz ve bununla birlikte üstünüzde olan zırh, silah ve eşya da boşa gidiyor. Saniyeler içinde yeni klonunuz görevi devralmaya hazır hale geliyor.

Bulunduğunuz gezegendeyken her türlü ganimeti alabilir ve karakterinizi sayısız silah, zırh, ve farklı eserlerle donatabilirsiniz. Lazer kılıçlar ve kemik silahlardan samuray zırhlarına kadar pek çok silah ve savunma aleti bulunuyor. Her roguelike oyununda olduğu gibi, kahramanlarınızın ölümü kalıcıdır ve sahneler her yeni oyuna başladığınızda değişir. Bu sebeple, hali hazırda çok sayıda oyun saatine sahip olacaksınız. Shattered Planet telefonunuzdan ve tabletinizden ilgiyle oynayacağınız dikkat çeken ortamı ve muhteşem görsel stili ile gerçekten eğlenceli bir Rol yapma oyunudur.

Android için Shattered Planet Oyunu:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kitfox.shatteredplanet

iOS için Shattered Planet Oyunu:
https://itunes.apple.com/tr/app/shattered-planet-rpg/id698929655