Android ve iOS için Retro Aksiyon Yetenek Oyunu

Android ve iOS için Retro Aksiyon Yetenek Oyunu

Tomb Of The Mask adlı macera oyunu engellere takılmadan ilerlemeniz gereken farklı bir yetenek oyunudur. Android ve iOS işleitm sistemli akıllı telefon, tabletlerinizde oynayabilirsiniz. Retro tarzında hazırlanmış bu oyunda hızlı refleksler büyük öneme sahip. Arcade oyun kategorisinde yer alan bu oyunda tamamen rastgele oluşturulan labirentler arasında aksiyona katılıyorsunuz. Tomb of the Mask, oyununda grafiklere çok fazla önem verilmemiş bu nedenle cihazınızı zorlamadan uzun süre oynayabilirsiniz.

Tomb Of The Mask Nasıl Oynanır


Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz oyunda, size kurulan tuzaklardan kaçarak kendinizi korumanız gerekiyor. Labirentler içerisinde ilerleyerek seviyeleri tamamlamaya ve skor üretmeye çalışıyorsunuz. Tomb Of The Mask’ta yer altında ki sırları çözmeye çalışacaksınız. Ölümcül tuzaklara dikkat edecek ve önünüze çıkan bütün altınları toplamalısınız. Oyun 8 bit ateri oyunlarının görselliğine sahip.

Oyunu açtığınızda Play tuşuna basıyor ve hızlı bir şekilde ilerlemeye başlıyorsunuz. Altınları toplayarak tuzaklardan kaçmaya çalıştığınız oyunda, başlangıçta dinamiklere alışmakta zorluk çekebilirsiniz, fakat bir süre sonra birazcık dikkatle oyunu çok keyifli hale getirebilirsiniz. Oyunda yazı bulunmadığından herhangi bir dil bilmenize gerek olmadan oynayabilirsiniz.

Tomb of the Mask iOS indir
https://itunes.apple.com/tr/app/tomb-of-the-mask/id1057889290

Tomb of the Mask Android indir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.happymagenta.fromcore