Android ve iPhone için Sigara Bıraktırma Uygulaması

Android ve iPhone için Sigara Bıraktırma Uygulaması

Android ve iOS işletim sistemlerinde çalışan bu uygulama sigarayı bırakma konusunda size yardımcı oluyor. Sigara alışkanlığının kötü bir alışkanlık olduğunu bilmeyen yok artık, kimi artık bağımlı olduğu için bırakmayı hiç denemiyor bile, kimisi de bırakmayı deniyor fakat başarılı olamıyor. Bir şekilde vaz geçiyor. Sigarayı bırakmak istiyorsanız telefonunuzda size yardımcı olsun. QuitNow adlı uygulama sigarayı bırakarak temiz hava solumak isteyenler için özel olarak geliştirilen mükemmel bir uygulamadır. Sağlık kategorisinde en iyi uygulamalar arasında yer alan uygulama rahat ve eğlenceli bir şekilde sigara bıraktırmayı hedefliyor.

QuitNow – Sigarayı Bırakın


Uygulama sigarayı bırakmaya başlamanız ile birlikte çalışıyor. Gerçek zamanlı durum bildirimleri sunarak endişelerinizden kurtulmanıza yardımcı oluyor. Sigarayı bıraktıktan sonra geçen süre içinde ne kadar sigara kullanmadığınızı ve bu süre zarfında ne kadar para tasarruf ettiğinizi görüntülüyor. Bu bilgiler dışında sağlığınız hakkında da yararlı bilgiler sunan uygulama sigarayı bıraktıktan sonra normal sağlıklı bir insan vücuduna kavuşacağınız süreleri görmenizi sağlıyor. Tat ve koku duyularının tekrar kazanılma aşamasını, solunum fonksiyonlarınızın normale dönme sürecini ve fiziksel nikotin bağımlılığınızın ortadan kalması için kalan süre size yansıtılıyor. Sigara içen bireylerde içmeyenlere göre bu fonksiyonlarda gerilme görülür. Uygulama içerisinde yer alan önerilen Dünya Sağlık Organizasyonundan alınarak eklenmiştir ve oldukça yararlı bilgilerdir.

Sigarayı bıraktıktan sonraki süreçte size destek olan uygulama moral ve motivasyonunuzu yükseltmek amacı ile içersin de birçok görev bulunuyor. Bu görevleri yapabilmenin amacı ise sigara içmediğiniz süreyi uzatmak ve bu sayede sigarayı tamamen bırakmaktır. Ne yapıyorsanız kendiniz için yapıyorsunuz. Unutmayın!

QuitNow İndirme Linki: http://quitnowapp.com