Bisikletle Gittiğiniz Yolların Haritasını Çıkartma Uygulaması

Bisikletle Gittiğiniz Yolların Haritasını Çıkartma Uygulaması

Android ve iPhone ve iPad için bisiklet uygulaması olan “Map My Ride GPS Cycling Riding” ile GPS teknolojisi ile konumunuz bulunur ve daha sonra gittiğiniz yerler kayıt edilir. Böylece uygulamayı açarak gezdiğiniz yerleri görebilir ve ne kadar yol gittiğinizi görebilirsiniz. Bir çok spor takip uygulaması geliştiren MapMyFitness tarafından geliştirilen bu uygulama kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer günlük olarak kendinize hedef koyduysanız, bisikletiniz ile gezdiğiniz rotayı çıkartıp ne kadar gittiğinizi görebilir ve buna göre hareket edebilirsiniz.

Map My Ride GPS Cycling Riding

Uygulamanın güzel yönlerinden bir tanesi de yaptığınız yolun rotasını kaydedip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Uygulamanın bünyesinde hız ölçme, mesafe ölçme, rota takibi, yükselme profili, gıda, yiyecek, diyet ve kilo takibi, gezi esnasında gerçek zamanlı istatistikler, grafikler, Facebook ve Twitter paylaşımı gibi özellikler bulunuyor.

Map My Ride GPS Cycling Riding Nasıl Kullanılır

Map My Ride GPS Cycling Riding uygulamasını kullanmak için uygulamayı açın ve uygulama ekranında yer alan Activity bölümüne dokunun, daha sonra açılan Recent ve All başlıkları altında bulunan aktivitelerden birini seçiyorsunuz. Aktiviteyi başlatmak için uygulama ekranında yer alan Start Workout butonuna dokunmanız gerekiyor. Aktiviteyi sonlandırmak veya aktiviteye ara vermek için uygulama ekranından Pause Workout butonuna dokunun, bitirmek içinse Slide to Finish butonunu kaydırmanız gerekiyor.

Map My Ride İndirme Linki
http://www.mapmyride.com