Cep Telefonu İçin Ücretsiz HD Duvar Kağıtları

Cep Telefonu İçin Ücretsiz HD Duvar Kağıtları

Walli – Müthiş Duvar Kağıtları adlı uygulamayı akıllı cep telefonunuza ve tablet PC’nize yükleyerek özenle seçilmiş seçkin duvar kağıtlarını kullanın. Herkeste olan duvar kağıtlarından sıkıldıysanız bu özel olarak seçilen, yüksek kaliteli duvar kağıtlarını mutlaka denmelisiniz. Klasik duvar kağıdı uygulamalarından daha kaliteli içeriklere sahip çünkü Walli uygulamasına dünyanın dört bir yanından üye olan profesyonel illustrator kullanıcılarının yüklediği duvar kağıtları yer alır. İçerisindeki duvar kağıtları grafik sanatçıları tarafından oluşturulan özel çalışmalardan oluştuğu için mutlaka ilginizi çekecek duvar kağıtları olacaktır.

Walli – Müthiş Duvar Kağıtları

Walli uygulamasında yer alan duvar kağıtları özel çalışmalardan oluştuğu için basit duvar kağıtlarından oldukça uzak. Bu uygulamayı kullandığınız zaman kazanılan gelir katkıda bulunan sanatçılarla paylaşıyor. Bu sayede uygulamanın duvar kağıdı arşivi sürekli olarak genişliyor. Çeşitli kategoriler sayesinde istediğiniz tarz bir duvar kağıdı bulabilirsiniz. Dilerseniz Walli geliştirici ekibinin favorisi olan duvar kağıtlarına da bakabiliyorsunuz. Beğendiğiniz duvar kağıtlarını favorileriniz altına ekleyebiliyor ve sonradan kolayca bu duvar kağıtlarına erişebiliyorsunuz. Bu uygulama sürekli birbirine benzer sıkıcı çiçek, araba veya manzara fotoğraflarını sunan sıradan bir duvar kağıdı ve arka plan uygulaması değildir.

Walli, sadece sanatçılar tarafından cihazınız için oluşturulan eşsiz ve müthiş duvar kağıtlarını içeren, yüksek kaliteli ve seçkin bir koleksiyondur. Her biri kendi eşsiz stiline sahip olan ve Walli ekibi tarafından özenle bir bir seçilen, dünyanın çeşitli yerlerinden gelen seçkin bir sanatçı topluluğuna sahiptir. Sanatçılar, eserlerinden kazanç sağlar. Uygulamamızı kullandığınızda, sanatçıların sanatlarıyla tanınmasına yardımcı olacaksınız.

Android için Walli – Müthiş Duvar Kağıtları İndirme Linkleri
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shanga.walli

iOS için Walli – Müthiş Duvar Kağıtları İndirme Linkleri
https://itunes.apple.com/us/app/walli-cool-hd-wallpapers-and-backgrounds/id1061097668