Huawei Vision Fiyatı Özellikleri İncelemesi

Huawei Vision Fiyatı Özellikleri İncelemesi

Huawei akıllı cep telefonu Huawei Vision adını verdiği modelini tanıttı. Android işletim sistemli cihazı sofistike bir görüntü sunuyor. Oldukça şık tasarıma sahip olan Huawei Vision fiyatıyla da kullanıcıları kendisine çekecek gibi görünüyor. Cihazın en ince noktası sadece 9,9 mm kalınlığında bataryası dahil olmak üzere sadece 121gr ağırlığında olan cihaz alüminyum alaşım gövdeye sahip. 5MP çözünürlükte 720p HD video kayıt yeteneğine sahip LED flaş özellikli kameraya sahip olan cihaz 3.7 inç kapasitif ekrana sahip.

Huawei Vision tek çekirdekli 1GHz hızında MSM 8255-1 Snapdragon işlemci, 512 MB RAM, 2GB ROM, Bluetooth 2.1 A2DP desteği, WiFi 802.11 b / g / n, maksümum 32GB kadar microSD kart yuvası, microUSB 2.0 bağlantı noktası, 1400mAh pil, A-GPS, FM radyo, bir yakınlık ve parlaklık sensörü gibi donanım özellikleri ile müşterilerine sunulan cihaz adından oldukça söz ettirecek.

Huawei Vision yurt dışı satış fiyatı 235$ olacak. Cihaz özellikleri ile oldukça yeterli gibi görünüyor. Tasarımı ve fiyatı oldukça dikkat çekici olan Huawei Vision müşterilerini bekliyor.