iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

iOS ve Android için Playback Yapma Uygulaması

Musical.ly adlı uygulama ile sevdiğiniz sanatçı ile Playback yapabilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemli akıllı cep telefonu, tablet, iPhone, iPad cihazlarınızda eğlenceli videolar yapabilirsiniz. Kapsamlı müzik ve ses efekti kütüphanesinden istediğiniz seçimi yapıp, birbirinden ilginç videolar oluşturabilirsiniz. Musical.ly dünyanın en büyük yaratıcı platformlarındandır. herkes müthiş videolar yapmak ve arkadaşlarınızla ya da dünyaya paylaşmak için bir platform süper kolaylaştırır. musical.ly uygulamasında müzik, komedi,
yetenek (şarkı, dans, büyü, vs.), moda ve güzellik, vlog ve hayvanlar kategorileri yer almaktadır.

Makalede Neler Var?

Musical.ly Uygulamasının Özellikleri

Musical.ly uygulaması, milyonlarca ses efekti ve şarkı içeriğiyle Playback yaparak eğlenceli videolar oluşturabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz ücretsiz iOS ve Android uygulamasıdır. Kendiniz için özgün bir video yapabileceğiniz bu uygulama online olarak çalışmaktadır. Yani internet bağlantınızın olması gerekir. Sevdiğiniz şarkıları söylerken çekeceğiniz videoyu anında sosyal medya hesaplarınızdan paylaşma imkanına sahipsiniz. Uygulamanın özellikleri arasında üç farklı video hız seçeneği, milyonlarca ücretsiz ses efekti ve şarkı, videoları paylaşma ve kaydedebilme, Dudak senkronizasyonu ile video klipler ve Slow-motion videolar çekebilme özelliği bulunuyor.

Musical.ly Nasıl Kullanılır

Uygulamayı açtığınızda sade bir arayüz sizi karşılayacaktır. Anasayfada en alt bölümde yer alan + butona dokunuyorsunuz. Daha sonra Pick music seçeneğine dokununuz. Burada yer alan müzik türlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kategoriler size seçim yapmanızda kolaylık sağlayacaktır. Popular kısmından uygulama da en çok tercih edilen müzikleri görebilirsiniz. Müziğinizi seçtikten sonra kamera devreye girer ve alt bölümde epic, slow, normal, fast, lapse seçeneklerini göreceksiniz. Bunlar arasından seçim yapabilirsiniz. Daha sonra video kayıt işlemine geçebilirsiniz.

iOS için musical.ly Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın
https://itunes.apple.com/app/id835599320

Android için musical.ly Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zhiliaoapp.musically