iPhone ve iPad için Refleks Test Etme Oyunu

iPhone ve iPad için Refleks Test Etme Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyip oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun olan Kitty Pops ile reflekslerinizi test edebilirsiniz. Oyun konusu gereği refleksinize bağlı hamleleri dikkati şekilde yapmanız gerekiyor. Bir faresiniz ve bir bina boyunca yükseğe doğru gidiyorsunuz. Kediler de pencerelerden çıkıyor ve sizden beklenen tek şey onlara çarpmadan ilerlemenizdir. Fareniz giderek hızlı şekilde ilerlemeye başlıyor. Kediler aniden karşınıza çıkıyor. Çarpmamak için çok iyi bir reflekse ihtiyacınız var. Oldukça keyifli ve adrenalin yüklü olan bu oyunda en sevilen yapımlar arasında olup beceri oyunları kategorisinde yer almaktadır.

Kitty Pops Oyunu

Kitty Pops refleksinizin gücüne bağlı olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil beceri oyunudur. iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz. Maybelline adlı küçük bir farenin hikayesi konu alın oyunda amacınız peynire ulaşmaktır. Aslında ortada peynirde yoktur hikaye tam olarak şu şekilde;

Küçük fare bir gün gökyüzüne bakar ve devasa boyutta bir peynir görür. Aslında gördüğü şey peynir değil Ay’dır. Küçük faremiz bu dev peynire ulaşmak için bir balona biner ve bina boyunca yükselmeye başlar. Ancak yolculuk hiçte kolay olmayacak çünkü binalardan kediler çıkmaktadır. Oyun ilk başlarda kolay gibi gelse de yukarıya doğru çıktıkça zorlaşıyor. Oyunu oynayabilmek için iyi bir reflekse ihtiyacınız var.

Kitty Pops için İndirme Linki:
https://itunes.apple.com/tr/app/kitty-pops/id984239224