LG KP500 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

LG KP500 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

LG KP500 tam dokunmatik ekranlı cep telefonu dünyasına bir yenisi ekleniyor. LG KP500 son dönemlerde smartphone olarak adlandırdığımız cep telefonu piyasasına bir çok özelliği ucuza sunuyor. Piyasadaki bir çok pahalı cep telefonunu aratmayacak olan LG KP500 fiyatının yanında özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 3 inç ekran boyutu, 5 MP kamera ve siyah, kahverengi, gümüş ve sarı renk seçenekleri ile piyasaya giriyor.

LG KP500 3 inç’lik ekran boyutu ve 240 x 400 çözünürlüğe sahip KP500′de el yazısı tanıma, ofis dokümanlarını ve PDF dosyalarını okuma, EDGE bağlantı desteği, internet tarayıcısı, e-posta yazılımı, video kaydedebilen 5 MegaPiksellik kamera, Bluetooth 2.1, düzenleyici, ses kaydedici, video ve müzik çalar, FM radyo vehands-free desteği gibi özellikler yer alıyor. microSD kartlar ile 8 GB’a kadar genişletilebilen hafızası bulunan ürün 10.4 x 5.33 x 1.27 cm ölçülerinde ve 87 gram ağırlığında olacak.

LG KP500 tamamen dokunmatik ekran sunuyor. LG KP500 cep telefonu ile beraberinde gelen stylus kalem ve el yazısı tanıma programı aracılığıyla kullanıcıların kendi el yazılarıyla not tutmalarına ve yazılı işlemler yapmalarına olanak tanıyor. LG KP-500 cep telefonu yatay hale getirilince QWERTY klavyesi ekran beliriyor ve kolay kullanım sağlıyor.