LG Rumor Reflex Fiyatı ve Özellikleri

LG Rumor Reflex Fiyatı ve Özellikleri

LG Rumor Reflex cep telefonu QWERTY klavyesi ve dokunmatik ekranı ile kullanıcılarına cihazın kullanımında büyük kolaylık sağlıyor. 2G ve 3G ağlarını destekleyen LG Rumor Reflex cep telefonu 3 inç boyutunda TFT dokunmatik ekrana sahip, 256K Renk ve 240 x 400 piksel çözünürlük desteği sunuyor. Cihaz Titreşim, Polifonik (64), MP3 zil seslerini desteklemektedir. 3.5mm jack girişi bulunan cihaz ile müzik keyfi yapabilirsiniz. 480MHz hızında işlemci (CPU) gücüne sahip olan cihaz 52 MB dahili depolama alanı bulunuyor. LG Rumor Reflex cep telefonu maksimum 32 GB’a kadar microSD hafıza kart yuvasını desteklemektedir. Bluetooth v2.1, microUSB v2.0 bağlantılarını desteklemesi ile veri alışverişinde bulunabilirsiniz.

LG Rumor Reflex cep telefonu ebatları 107 x 53 x 15 mm ve sadece 133gram ağırlığa sahip. Cihaz ile 2MP çözünürlüğünde, 1600×1200 piksel boyutlarında fotoğraf çekebilirsiniz. WAP 2.0/xHTML Tarayıcı desteği bulunan LG’nin bu yeni modeli GPS desteği bulunmaktadır. Sadece Titan Gri rengi bulunan ürün SNS uygulamalarını desteklemektedir. MP4/H.264/MP3/WMA/eAAC + gibi popüler uygulamaları oynatabilmektedir. Dökümanlarınızı görüntüleyebilir notlar bırakabilirsiniz.

LG Rumor Reflex cep telefonu şık ve ergonomik bir yapıya sahip, QWERTY klavyesi ve dokunmatik ekranı sayesinde mesajlarınızı hızlı yazabilir ve karmaşık menüler içerisinde boğulmazsınız. Cihazın yurt dışı satış fiyatı sadece 80$ olacak