LG Wink ve LG Wink Mini

LG Wink ve LG Wink Mini

LG firmasından yeni bir seri LG Wink ve LG Wink Mini ile cep telefonu pazarına yeni bir giriş yapıyor. Mobil iletişim sektörünün küresel lideri ve teknoloji önderi LG, “Z Nesli” adı verilen; trend takipçisi, dinamik bir yaşam tarzını benimseyen gençler için geliştirdiği yeni LG Wink Serisi ile mobil iletişimde yeni bir boyut açıyor. Renkli, dokunmatik ekranlı LG Wink Serisi, şıklığa, hızlı iletişime önem veren ve duygularını her an her yerden paylaşmak isteyen gençlerin tüm beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Yeni LG Wink Serisi her biri tasarımları ve teknolojik özellikleriyle fark yaratan LG Wink, LG Wink Mini ve LG Wink 3G modellerinden oluşuyor.

Bugünün gençleri için özel olarak tasarlanan LG Wink Serisi, çok yönlü mesajlaşma fonksiyonu, gelişmiş müzik seçenekleri, geniş sosyal ağ desteği ve kişiselleştirilebilir kullanıcı dostu arayüz ve tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Duygular paylaşıldıkça hayat güzeldir!

Gençlerin duygularını paylaşmalarının en kolay ve hızlı yolunu sunan yeni LG Wink Serisi, sanal QWERTY klavyeleri sayesinde kolay mesajlaşma imkânı sunarken aynı zamanda fiziksel klavyelerin kapladığı alanı da ortadan kaldırıyor. Yatay olarak kullanılabilen klavye, genç kullanıcılara çok daha kolay bir mesajlaşma yöntemi sağlıyor.

LG Wink Serisi, Facebook, Twitter, Myspace gibi sosyal ağlar için optimize edilmiş özel arayüzü sayesinde gençlerin birbirleriyle olan iletişimini çok daha eğlenceli bir hale getiriyor. MSN Live Messenger’a anında bağlantı imkanı sunması Wink’in en fark yaratan özelliklerinden biri olarak öne çıkıyor. SMS mesajları ve e-maillerin grup halinde görüntülenmesini destekleyen Wink Serisi , kullanıcıların arkadaşlarıyla temaslarını kesintisiz sürdürmelerini sağlıyor.

3.5 inç kulaklık, mikroSD hafıza kartı girişine sahip Wink Serisi, müziklerin keyfini doyasıya yaşatıyor. Ayrıca çift renkli stil sahibi tasarımları ve eğlenceli çizgi film stili kullanıcı arayüzleri ile modeller, kendi segmentinde ön plana çıkıyor.

LG Wink

LG Wink, 2.8 inç LCD ekranı ve çarpıcı tasarımıyla bu yeni serinin en göz alıcı telefonu olarak değerlendiriliyor. Beyaz, siyah, pembe ve mavi renk alternatiflerine, farklı  renk seçenekli ön düğme paneline sahip LG Wink, kendini ifade etmek isteyen gençlerin bu beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.

LG Wink Mini

Avuca tam oturacak şekilde tasarlanmış olan LG Wink Mini, yeni Wink Serisi’nin en kompakt cep telefonu olarak karşımıza çıkıyor. Kompakt formuyla kolaylıkla cebe veya cüzdana sığabilen LG Wink Mini, küçük boyutlardaki tasarımına 2.4 inç gibi geniş bir ekranı sığdırıyor. LG Wink, beyaz, siyah, pembe ve mavi renk alternatifleri ile gençlerin beğenisine sunuluyor.