Nokia İçin Bedava Oyunlar

Nokia İçin Bedava Oyunlar

Nokia duyurduğu bir haberde daha önce ücretli olarak indirilen Nokia Ovi Store’dan ücretli olarak indirilen bazı oyunları artık ücretsiz olarak indirip rahatlıkla Nokia marka cep telefonlarınızda oynayabilirsiniz. Nokia Ovi Store popüler oyunlardan olan bu oyunlar artık Nokia kullanıcıları için tamamen ücretsiz. Ovi Maps Racing, Space Impact, Exclusion, Climate Mission, The Big Roll in Paradise…

Makalede Neler Var?

Ovi Maps Racing

Ovi Maps Racing daha önceden Ovi Store’da ücretli olarak yer alan bir yarış oyunuydu. Sıra dışı bir araba yarışı oyunu olan gerçekten sokaklar oynanıyormuş gibi heyecan ve zevk alacaksınız. Ovi Maps Racing, harita navigasyonunu ve yarışı birleştirerek eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor. Neden evinizin bulunduğu sokakta yarışmayasınız? Avrupa şehirlerinde kendi parkurlarınızı oluşturmaya ilaveten, ö nceden tanımlanmış parkurlar arasından da seçiminizi yapabilir ve küresel sıralamalara bakabilirsiniz.8.5 MB boyutundaki oyunu Ovi Store sayfalarından indirebilirsiniz.

http://store.ovi.com/content/26254

Space Impact

Daha önce Ovi Store’da ücretli olup da şimdi ücretsiz olan oyunlardan birisi de Space Impact. Nokia’nın vazgeçilmez oyunları arasında yer alan bu uzay oyunu son teknoloji dokunmatik ekranlar için de kullanılabiliyor. Yepyeni bir hal olan Space Impact ‘da Magnometre kontrollü tasarlanmıştır. Meteor Shield’ı ücretsiz olarak Ovi Store sayfalarından indirebilirsiniz. Meteor Kalkanı ile yaklaşan kıyameti durdurmak için Dünya’nın son umudu sizsiniz. Meteor yağmurlarına ve uzaylı saldırılarına karşı Dünya’yı savunmak için bir topu kontrol ediyorsunuz. Cihazı döndürerek topu kontrol etmek için manyetometreyi k ullanın, nişan alın ve düşen kayaları toza dönüştürün.

http://store.ovi.com/content/27569

Exclusion

Nokia Ovi mağazasından ücretli bir şekilde indirilebine Exclusion puzzle oyunu artık ücretsiz. Exclusion bir çeşit bulmaca oyunudur. Exclusion oyununda  ekranda gördüğünüz nesneleri birbirinin aynı ile eşitliyorsunuz.Böylece eşleştirdiğiniz nesneler yok oluyor. Oyundaki nesneler kupa, karo ve korsanlar gibi farklı şekillerde görünür. Oyun alanı ile çizgiler çizin ve bunları kaldırmak için bir tarafta nesneleri eşleştirin.İyi bir vakit geçirme oyunu olan Exclusion’da başarılarınızı arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

http://store.ovi.com/content/35039

Climate Mission

Nokia telefonlar için Ovi Store’da ücretli olarak indirilebilen Climate Mission oyunu artık ücretsiz olarak indirilebilecek. Climate Mission küresel ısınma ile alakalı bir oyundur.Konusu çevre olan Climate Mission oyunun amacı küresel ısınmayı vurgulamaktır.Bu oyunda zeka testi yapabildiğiniz gibi iklim değişikliğine dair önemli bilgiler de edinmiş oluyorsunuz. Climate Mission kelime kelime karşılığı olarak İklim Misyonu anlamına gelmektedir.Bu oyunda ilk önce, geri dönüşümü halletmelisiniz, ancak fazla vaktiniz yok… Ardından, Savana’da ağaçlar dikin! Hindistan’daki çiftçilere yardım edin ve son olarak, arkadaşımız olan karıncalarla havayı temiz tutun! Eğlenceyle ve öğrenecek bir sürü şeyle dolu.

http://store.ovi.com/content/23495

The Big Roll in Paradise

Nokia Ovi Store’da bugüne kadar ücretli bir şekilde indirilebilen bir oyun olan The Big Roll in Paradise, bundan sonra ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sunulmakta. The Big Roll in Paradise oyunu bir adada geçmektedir.Çeşitli top oyunları oynayarak aşama katettiğiniz, ilginç bir kurgusu olan bir oyun The Big Roll in Paradise. Küçük oyunlar ile zenginleştirilen The Big Roll in Paradise hayli uzun bir oynama süresine sahip.

http://store.ovi.com/content/44966