Sagem Puma 2 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Sagem Puma 2 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Sagem Puma 2 Android işletim sistemli cep telefonu Mobile World Congress sportif cep telefonu modeliyle Android işletim sistemi ve özelleştirilmiş Puma kullanıcı arayüzü olacak Sagem Puma 2 cep telefonunda haberler, alışveriş ve son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Sosyal ağ konularında destek verecek olan Puma 2’nin yurt dışı satış fiyatı 400$ olan ilk modelden daha ucuz olması bekleniyor.

Fransız kökenli Sagem firmasının cep telefonu Puma’nın oldukça sevilmesi nedeniyle 2. versiyonu da üretileceğini açıkladı. Android OS işletim sistemi üzerine özelleştirilmiş bir Puma kullanıcı arayüzünü barındıracak olan cihazda, 3.7 inç genişliğinde dokunmatik ekrana sahip olacak.

Sagem Puma 2’de görüntülü konuşma özelliği ve çift kamera özelliğini barındırıyor. Çift kamera özelliğiyle birlikte 3G desteğinin de olması bekleniyor. Sosyal ağ siteleri, haberler ve alışveriş siteleriyle entegre olarak çalışacak ve arayüzünde bu sitelerin widgetlarını barındıracak Sagem Puma 2’nin 3.2 megapiksel entegre kameraya sahip…