Samsung M8910 Pixon 12 Megapiksel Kameralı Cep Telefonu Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Samsung M8910 Pixon 12 Megapiksel Kameralı Cep Telefonu Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Samsung yüksek megapikselli telefonlarıyla lider konumunu bu yeni çıkarmış olduğu Pixon 12 ile pekiştirmiş oldu. Kullanıcılarının beklentilerini karşılamak için her geçen gün sektöre yeni telefonlar sunuyor. Dünyada 12 megapiksel kameraya sahip olan cep telefonu Türkiye de satışa sunuldu.

3.1 inçlik dokunmatik AMOLED ekranına sahip dünyanın ilk 12 megapiksel kameralı cep telefonu Samsung M8910 Türkiye’ de pazara çıkıyor.

Dünyanın ilk 12 megapikselli cep telefonu kullanıcılarına fotoğraf makinesini unutturmayı planlıyor ve bunu başarıcak gibi görünüyor. Çünkü kameradaki özellikler bir hayli etkileyici. Kullanıcıların en fazla canını sıkan sorun fotoğraf çektikten sonra diğer fotoğrafi çekmek için geçen süre. İşte bu yeni telefon bu süreyi 2 saniyeye indirerek bu sıkıntıyı gidermiş gibi görünüyor. Ve tüm bu işlemleri sadece tek dokunuşla gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca çekilen fotoğrafları anında Samsung SharePix ile Facebook, Picassa, Flickr, Myspace, Photobucket, Friendster gibi sosyal paylaşım sitelerine Wi-Fi ve 3G özelliğini kullanarak yüklenebiliyor.

Kamera özelleiği profesyonel fotoğraf makinelerini aratmayacak özelliklere sahip. 12 megapiksel yanı sıra 20x dijital zoom özelliği ve odak noktası belirlendikten sonra nesne hareket halindeyken bile ekranın netlik ayarı bozulmuyor ve nesne takip ediliyor.

Samsung M8910 Türkiye de KDV dahil yaklaşık fiyatı 1.300 TL olarak şu an piyasada.

Teknik Özellikleri
Boyutlar: 108 x 53 x 13.8 mm
Ağırlık: 120 gr
Bağlantı Özellikleri: Bluetooth- Gprs- Edge- 3G- Wlan- Usb- Wap
Dijital Kamera: 12 megapiksel ve 20x zoom, video kayıt, oynatma, sesli kayıt
Bekleme Süresi: 290 saat
Konuşma Süresi: 210 dakika
Multimedya: Entegre dijital kamera, MP3, FM radyo, Polifonik, 3G, Harekete duyarlı ekran, Gprs, Mobil tv
Hafıza: Dahili 150 mb, Harici microsd ile 16 gb