Sony Ericsson W350i

Sony Ericsson W350i

Sony Ericsson yeni modeli W350i walkman cep telefonunu tanıttı. W350i müziğinize anında ulaşmanızı sağlar. Telefonunuzu kapalı tutun ve şarkılara gitmek, onları çalmak veya sonraki parçaya atlamak için de kapaktaki tuşları kullanın.

Sony Ericsson W350i Walkman telefon
Sony Ericsson yetkililerinden ben Padley’in ürünle ilgili görüşleri şöyle: “Yeni Sony Ericsson W350 walkman modelimiz kolay kullanım özellikli müzik dinleme ve telefon kullanım fonksiyonlarını arif ve kompakt bir yapıda bir arada sunmakta. Bay ve bayan kullanıcılara yönelik olarak tasarlanan W350 walkman cep telefonu MP3 müzik dinleme keyfini gayet satın alınabilir bir fiyat etiketi eşliğinde sağlıyor.”

W350i Sony Ericsson – Walkman

Sony Ericsson W350i cep telefonu kullanırken çevrenizdeki tüm dikkatleri üzerine çekeceğiniz bir ürün. Telefon sadece 10mm inceliğindeki gövdesi ile cebinizde veya çantanızda rahatlıkla taşınabiliyor. Kendine özgü kapaklı yapısı üzerindeki tuş takımı sade bir görünüm sergiliyor. Sony Ericsson W350i cep telefonunun walkman özelliğine kapağını açmaya dahi gerek kalmadan kolaylıkla ulaşılabiliyor. Müzikle ilgili oynatma, durdurma ve listede dolaşma gibi temel fonksiyonlar telefonun üzerinden rahatlıkla gerçekleştirilerek cihaz bir MP3 çalar gibi kullanılabiliyor.

Media Manager yazılımı

Müzik dosyalarının Sony Ericsson W350i telefona yüklenmesi de oldukça kolay. Telefona aktarılacak müzik dosyaları ister CD üzerinde ister bilgisayar ortamında olsun, USB kablosu ile bağlantı sağlandıktan sonra yapılması gereken tek işlem Media Manager yazılımı aracılığı ile dosyaları sürükleyip bırakmak. W350i walkman cep telefonuna 470 şarkı veya 40 albüm kaydedilebiliyor.

TrackID

Telefonla dinlemekte olduğunuz şarkı ile ilgili bilgileri elde etmek de kolay. TrackID fonksiyonu sayesinde, şarkının sadece birkaç saniyelik bir kısmını telefonun mikrofonundan kaydederek şarkı adı, solist ve albümle ilgili bilgileri elde edebiliyorsunuz.

Telofonun ne zaman piyasaya çıkıcagı ile ilgili bir henüz bir bilgi yok