Telefon ve Tablet için Türk Yapımı Süper Aksiyon Koşu Oyunu

Telefon ve Tablet için Türk Yapımı Süper Aksiyon Koşu Oyunu

Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletlerinize yükleyip hemen oynamaya başlayacağınız, sonsuz koşu aksiyon oyunlarından belki de en iyisi diyebileceğimiz tarzda üstelik Türk yapımı süper bir oyun tanıtacağız. Manuganu ve devamı olan Manuganu 2 oyunu gerek görsel efektleri gerekse oyunun oynanışı ile 7’den 70’e herkese hitap ediyor. İlk bölüm de size eğitim veriliyor. İlk bölümler biraz kolay ancak oyun giderek zorlaşıyor. Bu aksiyon oyununda koş, zıpla, iplerden kay, canavarlardan kaç, kayalardan atla ve çok daha fazlası yer alıyor. Oyun tasarımında öylesine emek harcanmış ki her sahnede ayrı bir görüntü ayrı bir efekt ile hiç sıkılmadan oynayacaksınız. Benzerlerine nazaran tek bir görüntü üzerine ilerlemiyor. Her bölüm kendine has bir tasarımla karşınıza çıkıyor.

Makalede Neler Var?

Manuganu Aksiyon – Macera Oyunu

Android platformunda ücretsiz olan oyun diğer platformlarda yükleyip oynayabilmek için küçük bir ücret talep ediyor. çift zıplama, duvardan kayma, süzülme, duvardan zıplama, yuvarlanma, obje kırma gibi pek çok özellik bulunan serinin ilkinde birbirinden farklı ve temalara göre tasarlanmış 30 Bölüm bulunuyor. Oyun bolca hareketli sahneler içeriyor zaten aksiyon sürekli artıyor. Sallanan çekiçler, buz platformu, iri kayalar, alev püskürten mekanizmalar ve daha onlarca tehlike yol boyunca karşınıza çıkacak. Amacınız bu engellere takılmadan ilerlemek ve taş, madalyon gibi önünüze çıkacak olan öğeleri toplamanız gerekiyor.

Manuganu 2 Macera Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Manuganu 2 çok daha fazla özellik ve görsel grafiklerle gelmiş. Müthiş görselleriyle, müzikleriyle ve atmosferi ile adete hayran kalacağınız koşma aksiyon oyunudur. Serinin ikinci oyununda karakterimiz ilkine göre çok daha zorlu bölümlerden geçmesi gerekiyor. Yine ilkinde olduğu gibi basitten zora doğru bir direnç ile karşılaşıyorsunuz. Bu sürümde Manuganu, çok kolay, tek dokunmayla kontrol edilebilen uçma ve yüzme özelliklerine sahip. Unity oyun motorunu kullanan tamamı 3 boyutlu grafiklerle süslenmiş bir aksiyon oyunu olan Manuganu’nun 2. oyununda aksiyon dozu artırılmış ve karakterimize yeni beceriler eklenmiş. Oyunda platform isimleri kanyon, uçurum, orman ve volkan olarak belirlenmiş. Her bölümde toplam 10 seviye bulunuyor. 10. seviye karakterimizin bir yandan engelleri aştığı, diğer yandan devasa büyüklükteki bölüm sonu canavarına karşı hayatta kalma mücadelesi verdiği seviye. Bu seviyeyi de tamamladığınızda karakterimizi en iyi arkadaşınıza kavuşturmuş yani oyunu bitirmiş oluyorsunuz. Farklı renk ve ışıklarla hazırlanmış mekanlar, sizi oyunun atmosferine sokacak. Oyunda ilerledikçe karşınıza çıkan mavi taş ve madalyonlar da oldukça önemli. Bunları toplayarak hem puanınız artırmış oluyor, hem de özel içeriklerin kilidini kaldırmış oluyorsunuz.

Not: Oyun Türk tasarımcı ve Yazılımcıların da kaliteli yapımlar yapabileceğini sonunda ortaya koyuyor. Geliştiriciler için esin kaynağı niteliğinde olan oyun Türkçe ve İngilizce dil desteği sayesinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başardı.


Manuganu Oyunu İndirme Linki
http://game.alpersarikaya.com/game_manuganu.html

Manuganu 2 Oyun İndirme Linki
http://game.alpersarikaya.com/game_manuganu2.html