Telefon ve Tablet için Ücretsiz 3D Koşma Oyunu

Telefon ve Tablet için Ücretsiz 3D Koşma Oyunu

Android ve iOS işletim sistemli cep telefonlarında ve tabletlerde oynayabileceğiniz yer çekimini değiştirebileceğiniz koşma oyunu Gravity Project Türk yapımı başarılı bir oyundur. Oyunca sağa sola dönmek yerine yer çekimini değiştirerek ilerliyorsunuz. Klasik koşma oyunlarına bambaşka bir anlayış getirilmiş. 3D tasarımı ile dikkat çeken oyun çok iyi bir refleks istiyor. Android işletim sistemli kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan oyun iOS kullanıcılarına küçük bir ücretle sunuluyor. Kendisine özgü mekan tasarımları, Kullanılan yüksek kalite de grafikleri ile adeta ekrana kilitleneceksiniz. Oyun çok akıcı ve giderek zorlaşıyor.

Gravity Project Nasıl Oynanır

Gravity Project oyunu 3D koşma oyunudur. Engellere takılmadan ilerlemeniz gerekiyor. Yer çekimini değiştirdiğinde hareket eden objeler bulunuyor. Oyun size, ilk bölümlerde nasıl oynayacağınızı öğreten kısa bölümlerden oluşuyor. Daha sonra giderek zor bir hal alıyor. Karakterinizi ister kaydırabilir, ister zıplatabilir ister diğer boyuta geçirebilirsiniz. Diğer boyut dediğimiz ise sağ ve sol duvarlarda devam etmektir. Eğer doğru bantta koşmazsanız engellere takılırsınız. Oyunun temeli de bu hamleden oluşuyor. Oyun antrenman bölümü ile birlikte 7 bölümden oluşuyor.

Aksiyon oyunlarının yepyeni grafikler ile tasarlanmış ve aynı zamanda kategorisel seçim olarak arcade oyun grubuna girmiş olan bir macera oyunudur. Grafik tasarımı üst düzey çalışma şartlarında tasarlanmış günümüz modern çizgilere sahip olan ve aksiyon dolu macera hikayesini bizlere yansıtabilen görsellere sahip. Ses efektleri ile beraber oyunu kuşkusuz bağımlısı olacaksınız.

Android için Gravity Project İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Alper.GravityProject

iOS için Gravity Project İndir
https://itunes.apple.com/us/app/gravity-project/id505100603