Topun Hızını Ölçen Uygulama

Topun Hızını Ölçen Uygulama

Top oyunlarında özellikle futbolda oyuncuların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi topun ne kadar hız yaptığı kaç saniye havada durduğu gibi sorulara cevap veren Adidas SnapShot adlı uygulama ile futbol topunu izleyebilir ve çeşitli analizler yapabilirsiniz. Topa ne kadar hızla vurabildiğinizi öğrenebilirsiniz. Eğer Apple’nin iPhone veya iPod‘larından birine sahipseniz Adidas SnapShot uygulamasını ücretsiz olarak cihazınıza yükleyip hemen analiz yapmaya başlayabilirsiniz.

Adidas SnapShot uygulaması topa vuruş hızınızı ölçüyor ve şutlarınızın istatistiğini tutabiliyor. Uygulama ile isterseniz şutları kayıt altına da alabilirsiniz. Uygulama şutları takip, kayıt ve analiz ediyor. Uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise sonuçları sosyal medyada paylaşma imkanı veriyor. Adidas SnapShot uygulaması şutları analiz editör ve kullanıcılara rapor halinde sunuyor. Şutların hızını, açısını ve havada kalış süresini hesaplayabiliyor.

adidas-Snapshot-futbol-topu-hiz

Adidas SnapShot uygulaması sayesinde kullanıcılar kendilerini geliştirebilirler. Yaptığınız skorları kütüphaneye kaydedip kendinizi başkaları ile kıyaslama şansına da sahipsiniz.

Uygulamanın özellikleri arasında, gerçek zamanlı ve süper yavaş hareketli video oynatma ile video efektleri de yer alıyor. Uygulama, şutların fotoğraf ve videolarının Facebook, YouTube ve Twitter’a yüklenmesine; oyuncuların arkadaşlarına meydan okumasına imkan veriyor.

Adidas Snapshot

Fiyat: Ücretsiz
Boyut: 18,9 MB

Adidas SnapShot İndirme Linki: https://itunes.apple.com/app/adidas-snapshot/id654671976?mt=8

DijitalTeknoloji.Net