Uyku Analizi Takip Uygulaması

Uyku Analizi Takip Uygulaması

Android iPhone ve iPad için alternatif alarm uygulaması bunun haricinde uyku analizi için kullanılan bir çeşit takip uygulamasıdır. SleepBot adlı bu ücretsiz uygulama sadece klasik bir alarm uygulaması değildir. Uygulama aynı zamanda uyku sırasında hareketlerinizi takip ediyor ve seslerinizi dinliyor. Bu sayede sizi belirlediğiniz saate kadar en uygun anda sizi uyandırmaya çalışıyor. Bunun nedeni de zamansız aniden uykudan kalkıldığı zaman gün içerisinde yorgunluğa ve strese neden olduğu biliniyor. SleepBot sizi uykunuzun en uygun anında kaldırmaya çalışıyor. Peki bunu nasıl yapıyor?

SleepBot Uygulamasının Özellikleri

Güne dinç başlamanızı amaçlayan uygulama kullancılara ücretsiz olarak sunulmasının yanında çok kolay bir kullanıma sahip, uygulama kullanma kılavuzuyla da birlikte sunuluyor. Birden fazla alarm kurma, farklı alarm sesleri gibi alarm uygulamaları için mecburi olan özellikler uygulamada mevcut. Uygulamanın hem hareketlerinizi hem de çıkardığınız sesleri takip edebilme özelliği sayesinde, uykunuzun en uyanmaya müsait anı belirleniyor ve böylece daha iyi bir şekilde uyanabiliyorsunuz.

Uygulamanın güzel bir yanı da uyku esnasında seslerinizi ve hareketlerinizi kayıt altına alıyor ve size rapor olarak sunuyor. Buda size ne kadar kaliteli bir uykuya sahip olduğunuzu gösteriyor. Eğer uykuya dalmakta sorun yaşıyorsanız, uygulamanın sahip olduğu rahatlatıcı müzikler ile uykuya dalmanıza yardımcı olabilirsiniz. Uyku düzeni konusunda sıkıntı yaşayan kullanıcılar cihazlarına bu uygulamayı mutlaka yüklemelidirler. Uygulamayı her gün kullanmaya özen gösterin, çünkü biyolojik saatinizi ortalamalarla hesaplıyor. İhtiyacınız olan uyku saatini sizin için hesaplıyor.

Sleepbot İndirme Linki
http://www.mysleepbot.com