Hacklenen MSN adresini kurtarma

Hacklenen MSN adresini kurtarma

Ülkemizde MSN kullanıcılarının bir hayli fazla olduğunu düşünecek olursak hesabınızın bir çok kötü amaçlı kişiler tarafından saldırıya uğramış ve hesabınız bir başkasının eline geçmiş olabilir ancak üzülmenize gerek yok MSN hesabınızı geri almanın yöntemleri mevcut. MSN hesabınız aynı zamanda Mail hesabınızın şifresi olduğundan mail adresinizde hacklenmiş olacaktır şifre resetleme yani şifre sıfırlama yöntemiyle MSN hesabınızı geri alabilirsiniz.

MSN Şifrenizi biliyorsanız yani siz MSN şifrenizi biliyorsanız ve sizden başka birileri de MSN hesabınıza giriş yapıyorsa henüz geç kalmamışsınız demektir. MSN’inizin şifresini çalan kişiden önce davranırsanız MSN’inizi kurtarabilirsiniz. Nasıl mı? Tabii ki şifrenizi değiştirerek. Böyle bir durumda MSN hesabınızı çalan kişi henüz şifrenizi değiştirmemiş oluyor. Siz ondan hızlı davranarak şifrenizi değiştirmiş olacaksınız.

account.live.com adresinden giriş yapıp şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Şifrenizi bilmiyorsanız işiniz biraz daha zor. Ancak yine de bir ihtimal var. Şifre sıfırlamak yani resetlemek. MSN şifre sıfırlama sayfasından parolamı unuttum seçeneğine tıklayarak gizli sorunuzun cevabını biliyorsanız şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Şifrenizi sıfırlayabilmek için aşağıdaki linke tıklamanız ve gizli sorunuzu cevaplamanız yeterli olacaktır.

MSN şifre sıfırlama sayfası

Hiçbiri olmadı MSN adresinizi alamadınız çabalarınızın boşa gittiğini düşünmeyin Windows Live ekibinden yardım alarak sorununuzu halledebilirsiniz. Burada alternatif Mail hesabınız çok önemli çünkü istediğiniz anda yeni şifrenizi buraya gönderebilirsiniz.

Windows LiveID Hesap Kurtarma Yardım Sayfası